این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


آب‌وهوای اصفهان در زمستان

سفر به شهر توریستی اصفهان در هر فصلی از سال جذابیت‌های خاص خود را برای شما به همراه دارد. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید در فصل بهار که مسافران نوروزی راهی این شهر می‌شوند را مشاهده کنید که اوج هیجان و سرزندگی را اصفهان به خود می‌بینید. یا اینکه تابستان را برای قدم زدن در سطح شهر در زیر نور خورشید تجربه کنید. فصل پاییز به‌دوراز هیاهوی شهری باکم شدن مسافر شهر زیباتر به تصویر کشیده می‌شود. در آخر هم در فصل زمستان می‌توانید آب‌وهوای خنک را در کنار تخفیف‌های ویژه و شهری به‌دوراز مهمان را در خلوتی بی‌نظیر تجربه کنید. برای اینکه با آب‌وهوای این شهر در زمستان آشنا شوید و راحت‌تر بتوانید برای رزرو هتل اقدام کنید بهتر است با ما همراه باشید. در ابتدا از آب‌وهوای زمستان اصفهان و سپس از آفرهای که بر روی قیمت هتل اصفهان این روزها مشاهده می‌شود با شما خواهیم گفت همراه ما باشید.

سفر به اصفهان و رزرو هتل‌های ارزان‌قیمت

شاید دمای هوای اصفهان در زمستان از ۵ تا ۱۲ درجه سانتی‌گراد باشد، اما این سرما دلیل خوبی نیست که از تخفیف‌های استثنایی که برای پیست اسکی فریدون‌شهر، مدرسه مادرشاه، مجموعه تاریخی خانه صفوی یا مدرسه چهارباغ و موزه پرستیژلند در نظر گرفته‌شده است خود را محروم کنیم. البته باید بگویم قیمت هتل اصفهان هم در این فصل حسابی با آفرهای باورنکردنی همراه است. برای اثبات این ادعا کافی است در ادامه همراه ما باشید.

هتل صفوی سه ستاره با ۷۰ درصد تخفیف

برای اینکه در بافت سنتی شهر اصفهان و در اقامتگاهی متمایز حضورداشته باشید به شما توصیه می‌کنیم به هتل صفوی در این راستا سری بزنید. این هتل در سال ۸۵ در خیابان فلسطین طراحی و ساخته‌شده است. سرمایه‌گذاری این هتل با بخش خصوصی بوده که سعی بر آن داشته تا با تکیه‌بر اصالت اصفهان و پیشینه تاریخی این شهر این بنا را با تجلی نقوشی از رنگ‌های خاص به تصویر بکشد. باید بگویم این بنا در شش طبقه و با ۴۰ باب سوئیت، اتاق‌های هتل صفوی اصفهان همیشه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. قیمت هتل اصفهان در فصل زمستان حسابی شمارا شگفت‌زده خواهد کرد.

 • اتاق یک‌تخته همراه با صبحانه برای یک نفر با یک‌تخت سینگل ۱۰۵۲۰۰۰ هزار تومان با ۲۳ درصد تخفیف ۸۰۹۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته توئین با صبحانه و دو تخت سینگل برای دو نفر ۱۶۳۰۰۰۰ هزار تومان با ۳۱ درصد تخفیف ۱۱۳۱۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته دبل با صبحانه برای دو نفر و یک‌تخت دبل ۱۶۳۰۰۰۰ هزار تومان با ۳۱ درصد تخفیف ۱۱۳۱۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته دبل صفوی با صبحانه رایگان و یک‌تخت دبل ۱۷۵۰۰۰۰ هزار تومان با ۳۲ درصد تخفیف ۱۱۹۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق پنج تخته با یک‌تخت دبل و دو تخت سینگل با صبحانه رایگان برای ۵ نفر ۳۳۶۴۰۰۰ هزار تومان با تخفیف ۳۳ درصدی ۲۲۶۱۰۰۰ هزار تومان

هتل پارت اصفهان سه ستاره با ۵۳ درصد تخفیف

هتل پارت اصفهان سه ستاره با ۵۳ درصد تخفیف

برای استفاده از خدمات نیم بهای هتل پارت می‌توانید به اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبروی بانک سینا کوچه ۱۷ سری بزنید. این هتل در سال ۸۸ در بهترین موقعیت مکانی شهر افتتاح شد و در سال ۹۵ هم بازسازی‌های روی آن صورت گرفته است. باید بگویم شما در هشت طبقه با ۴۳ باب اتاق و سوئیت می‌توانید اقامت نیم بهای این هتل را در فصل زمستان تجربه کنید.

 • اتاق یک‌تخته همراه با صبحانه و یک‌تخت سینگل ۱۲۰۳۰۰۰ هزار تومان با ۳۴ درصد تخفیف ۷۸۸۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته دبل با صبحانه رایگان برای دو نفر و یک‌تخت دبل ۱۸۴۷۰۰۰ هزار تومان با ۳۳ درصد تخفیف ۱۲۳۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته توئین با صبحانه رایگان برای دو نفر و دو تخت سینگل ۱۸۴۷۰۰۰ هزار تومان با ۳۳ درصد تخفیف ۱۲۳۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق سه تخته با صبحانه برای سه نفر همراه با سه تخت سینگل ۲۴۸۹۰۰۰ هزار تومان با ۳۷ درصد تخفیف ۱۵۶۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق چهار تخته با صبحانه رایگان برای چهار نفر و چهار تخت سینگل ۳۱۳۱۰۰۰ هزار تومان با ۳۶ درصد تخفیف ۲۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان

هتل زنده رود سه ستاره با ۷۰ درصد تخفیف

هتل زنده رود در خیابان هشت‌بهشت غربی، بین چهارراه ملک و گلزار واقع‌شده است. این هتل این روزها آفری باورنکردنی را تا سقف ۷۰ درصد برای مهمان‌های خود به تصویر کشیده است. این هتل در ۵ طبقه و با ۲۷ باب اتاق و سوئیت آماده پذیرایی از شما عزیزان است. هتل در سال ۹۵ به بهره‌برداری رسیده است و خدمات بسیار عالی را در پذیرایی از شما در بخش رستوران و کافی‌شاپ مدنظر قرار داده است.

 • اتاق دوتخته برای یک نفر با یک‌تخت سینگل و صبحانه رایگان برای یک نفر ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان با ۲۰ درصد تخفیف ۸۰۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته دبل با یک‌تخت دبل و صبحانه برای دو نفر ۱۴۳۰۰۰۰ هزار تومان با ۱۴ درصد تخفیف ۱۲۳۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته توئین با صبحانه رایگان و دو تخت سینگل ۱۴۳۰۰۰۰ هزار تومان با ۱۴ درصد تخفیف ۱۲۳۰۰۰۰ هزار تومان
 • اتاق دوتخته vip با صبحانه رایگان و تخت دبل برای دو نفر ۱۶۰۰۰۰۰ هزار تومان با ۱۱ درصد تخفیف ۱۴۳۰۰۰۰ هزار تومان

کلام آخر در مورد اقامت زمستانی اصفهان

کلام آخر در مورد اقامت زمستانی اصفهان

همان‌طور که در مقاله پیش رو مطالعه کردید هوای شهر اصفهان در فصل زمستان به‌مراتب از سایر شهرهای توریستی سردتر است. به همین دلیل قیمت هتل در این شهر به‌منظور جذب مهمان بیشتر حسابی با آفرهای ویژه شمارا روبرو می‌کند. شما از سی تا هفتاد درصد را در سه‌ماهه آخر سال می‌توانید بر روی آفرهای قیمت هتل‌های اصفهان پیش‌بینی کنید. از یاد نبرید که این تخفیف ها برای مکان‌های توریستی هم در فصل زمستان در نظر گرفته می شود.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.