شاید بتوان ترکیب بازی‌های اکشن و شبیه‌ساز را یکی از بهترین ترکیب‌ها در بازی‌های موبایلی به حساب آورد؛ چرا که نه تنها با القای حس هیجان به شما باعث سرزندگی شما خواهد شد بلکه همواره شما را در کورس رقابت نگه می‌دارد.

اگر از طرفداران این سبک از بازی‌ها هستید می‌توان به نمونه‌های موفق این سبک یعنی بازی‌های Tank Stars و Tiny Troopers 2 اشاره کرد.

در این نقد و بررسی به سراغ یک نمونه‌ داخلی با کیفیت از این سبک از بازی‌ها رفته‌ایم که می‌تواند حسابی مهارت شما را به چالش بکشد و هیجان دو چندانی را به شما القا کند؛ پس تا انتهای نقد و بررسی بازی نبرد بی‌نهایت همراه من و بازیاتو باشید.

بازی نبرد بی‌نهایت یک بازی اکشن، ساخته‌ی استودیوی نوبلز است که شما در نقش راننده‌ی یک تانک باید نیرو‌های دشمن را از بین ببرید. اما بازی به این سادگی‌ها که فکر می‌کنید هم نیست چرا که نه تنها نیاز به سرعت عمل زیادی دارید بلکه باید حواستان به طور کامل به اطرافتان باشد که مبادا تانک خود را از دست دهید. یکی از چالش‌هایی که در مقابل بازیکنان قرار داده شده است، چرخش جداگانه برجک و بدنه است که چالش متفاوت و جذابی را به بازی افزوده است.

روند گیم‌پلی بازی بسیار ساده است. برجک تانک را به سمت تانک دشمنان نشانه روید و در مواقع لزوم از دست آن‌ها فرار کنید. در هر مرحله دو موج از حمله را باید خنثی کنید. از نکات قابل توجه و مثبت بازی نیز این است که شما در حین بازی می‌توانید از قابلیت‌ها یا به اصطلاح مهمات بازی استفاده کنید. این قابلیت‌ها شامل 4 حالت جعبه‌ی تعمیر، زره، آتش و خمپاره است که استفاده به موقع از آن‌ها روند مثبتی در به پایان رساندن هر مرحله دارد.

در قسمت گاراژ بازی نیز تنوع بسیار خوبی از برجک و بدنه‌های تانک در اختیار شما قرار داده شده است که بازیکن می‌تواند با ترکیب مناسبی از این دو، قدرت تانک را افزایش دهد و مراحل را ساده‌تر از پیش رو بردارد. بازی دارای 70 مرحله جذاب و متنوع است که در طول مراحل، با دشمنان جدیدی رو به رو می‌شوید که هر کدام چالش جدیدی را پیش روی شما می‌گذارند.

از نکات مثبت بازی می‌توان به اجرای بهینه بر روی گوشی‌های میان رده اشاره کرد و البته یکی از قابلیت‌های بسیار خوب که بر روی این سبک از بازی‌های موبایلی بسیار مهم است قابلیت شلیک خودکار به سمت دشمنان است که کافی است برجک به سمت دشمن نشانه رود و تانک شما به صورت خودکار شلیک می‌کند.

اگر بخواهیم به نقاط ضعف بازی نیز اشاره‌ای داشته باشیم می‌توان به نبود گردونه و جوایز روزانه و حتی کمبود بخش ماموریت‌ها اشاره کرد که در این سبک از بازی‌ها به شدت مورد نیاز است چرا که روند بازی برای بازیکنان تکراری خواهد شد. محیط بازی نیز پس از مدتی برای بازیکن تکراری خواهد شد و شاید اگر سازنده محیط‌های بیشتری به بازی اضافه کند جذابیت بازی دو چندان شود. امیدواریم که این کمبود‌ها نیز توسط سازنده‌ی بازی رفع شود تا با یک نمونه با کیفیت داخلی مواجه باشیم.

در نهایت اگر شما هم به دنبال یک بازی اکشن با تم تانک هستید به هیچ عنوان بازی نبرد بی‌نهایت را از دست ندهید و این بازی جذاب را همین حالا دانلود کنید و تجربه‌تان را با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید.


معرفی ویدیویی بازی نبرد بی‌نهایت