استودیوی بازی‎سازی Hothead Games موفق شده است یکی از هیجان‎انگیزترین بازی‎های تیراندازی نقش‎آفرینی را برای گوشی‎های اندرویدی عرضه کند.

در مورد بازی Hero Hunters صحبت می‎کنیم، بازی رایگانی که در گوگل پلی عرضه شده است و علاقه‎مندان به بازی‎های اکشن را به راحتی تا ساعت‎ها سرگرم می‎کند.

بازیکنان در این بازی می‎توانند از انواع مختلف اسلحه‎ها مانند تفنگ‎های معمولی، دوربین‎دار، تفنگ‎های لیزری و حتی شمشیر استفاده کنند! این بازی یک حالت داستانی دارد که در آن با ارتش شرور کورتس می‎جنگید.

در این بازی برای رسیدن به پیروزی و مبارزه با رقبا می‎توانید از بین 40 قهرمان متفاوت بازی یکی را به کار بگیرید.

اگر دوست دارید بازی را چند نفره انجام دهید می‎توانید به صورت آنلاین با سایر بازیکنان ماموریت‎های مختلف بازی را به اتمام برسانید و قابلیت‎های خود را با دیگران مقایسه کنید.

فضای بازی در دنیای آخرالزمان است و از نظر گیم پلی به عناوینی مانند Cover Fire  یا Star Wars Rivals شباهت دارد یعنی در بازی باید بین سنگرها جابه‎جا شوید، پناه بگیرید و در شرایط مناسب به سمت دشمنان خود شلیک کنید.

توسعه‎دهندگان این بازی با طراحی یک سیستم تخریب‎پذیری جالب و قهرمانان متعدد توانسته‎اند بازی خود را از سایرین متمایز کنند.

در اغلب بازی‎ها باید به صورت یک نفره یا حداکثر به همراه دو شخصیت در بازی پیش بروید و هجوم ببرید اما در Hero Hunters این تعداد به حداکثر 5 شخصیت می‎رسد و نکته جالب بازی توانایی بازیکن در کنترل هر 5 شخصیت است و او می‎تواند خیلی راحت شخصیت خود را در حین بازی تغییر دهد.

سیستم پرداخت درون برنامه‎ای یکی دیگر از ویژگی‎های بازی است که با اندکی تلاش می‎توانید قهرمانان خوبی را آزاد کنید.

انتخاب قهرمان با توجه به نکات ضعف و قوتی که دارد باعث می‎شود در مبارزه‎ها ساده‎تر پیروز شوید و درگیری‎ها را به نفع خود پیش ببرید.

در حین بازی اگر انگشت خود را به طرف راست یا چپ بکشید قهرمانان به سمت سنگرهای کنارشان می‎روند. اگر این حرکت را به سمت پایین انجام دهید هرجایی باشند پناه می‎گیرند، در نتیجه شیوه اداره بازی ساده است.

اگر هنگام بازی خواستید کمی استراحت کنید می‎توانید گزینه بازی خودکار (AutoPlay) را انتخاب کنید تا تمامی شخصیت‎ها وارد مبارزه شوند و شما فقط نظاره‎گر آن‎ها باشید.

یکی از حالات بازی PVP نام دارد که در این حالت باید آنلاین بازی کنید و در بخش رویدادها (Event) می‎توانید ماموریت‎های مختلف را انجام دهید و امتیازهایی کسب کنید.

نکته دیگر این است که قهرمانان بازی در سه مختلف قرار می‎گیرند و اگر چالش دوست دارید می‎توانید برای یک تجربه متفاوت درجه سختی بازی را عوض کنید.

آمار بازی  Hero Hunters به قدری خوب است که نزدیک به 5 میلیون کاربر در دنیا آن را دانلود کرده‎اند و در گوگل پلی امتیاز خوب 4.4 از 5.0 را به دست آورده است.

در پایان باید بگوییم Hero Hunters یک بازی اکشن مناسب است و با آن که فضای داستانی آن تکراری است ولی تنوع شخصیت‎ها و سیستم تخریب‎پذیری آن رنگ و بوی متفاوتی به آن بخشیده است.

نکته: این بازی به صورت نیمه آفلاین است یعنی در شروع بازی نیازی به اتصال اینترنت ندارید ولی به دنبال پیشرفت در بازی برای دریافت بازی باید به اینترنت وصل شوید.

ویژگی های بازی Hero Hunters در یک نگاه:

  • استفاده از محیط گرافیکی مشابه با بازی‎های کنسولی.
  • امکان انتخاب از بین شخصیت‎های متفاوت در مبارزه‎ها که هرکدام قابلیت‎های گوناگونی دارند.
  • قابلیت ارتقاء شخصیت‎های بازی و افزایش قدرت آن‎ها.
  • به دست آوردن انواع جوایز و غنیمت‎های جنگی.
  • تنوع بالای سلاح‎ها.
  • انجام بازی به صورت چند نفره و آنلاین.
  • همکاری با سایر بازیکنان و انجام ماموریت‎ها و چالش‎های مختلف بازی.