این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


بالاخره تابستان فصل بازی و استراحت کودکان بدون داشتن دغدغه‌ کلاس و درس، از راه رسید!

باید قبول کنیم که بازی‌های موبایلی امروزه تبدیل به یکی از اجزای جدانشدنی از زندگی کودکان و نوجوانان شده‌اند و چه بخواهیم و چه نخواهیم بچه‌ها زمان زیادی را  صرف دانلود بازی‌های رایگان و در اپلیکیشن‌ های مخصوص بازی آنلاین صرف می‌کنند. والدین می‌توانند با کمک‌گرفتن از اپلیکیشن‌های بازی رایگان مخصوص کودکان و نوجوانان همچون همبازی، بر نوع محتوا و ساعات بازی‌ فرزند خود  نظارت کنند.

همبازی؛ دنیای بازی‌های آنلاین رایگان برای کودک و نوجوان

اپلیکیشن «همبازی»، جهان رنگارنگ بازی‌های آنلاین رایگان است. شما می‌توانید با نصب آسان و رایگان این اپلیکیشن در گوشی تلفن همراه خود بستری سالم و رقابتی برای گذراندن اوقات فراغت فرزندتان ایجاد کنید. در ادامه با مزایای مختلف همبازی آشنا می‌شویم.

چرا همبازی را دانلود کنیم؟

 • دانلود بازی‌ های رایگان
 • حجم کم اپلیکیشن همبازی
 • نصب خودکار تمام بازی‌ها
 • نبود هیچ‌گونه تبلیغات در اپلیکیشن همبازی
 • تنوع بازی آنلاین رایگان 
 • بازی‌های مناسب برای گروه سنی کودک و نوجوان
 • به‌روزرسانی منظم با بازی‌ها و امکانات جدید
 • بازی‌های آنلاین رایگان جدید و استاندارد 
 • ایجاد پروفایل شخصی برای کودک
 • حضور در رقابتی سالم با شرکت در لیگ مسابقات همبازی
 • امکان گفت‌وگو با دوستان و دیگر بازیکنان در فضای نظارت شده
 • قابلیت خرید محصولات فروشگاه مانند: آواتار، استیکر و … با استفاده از سکه‌های جمع‌آوری شده در بازی

چه کسی این‌بار قهرمان لیگ هیجان‌انگیز همبازی می‌شود؟

بازی‌های هیجانی همیشه یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در بین کودکان و نوجوانان بوده است. فرزند شما می‌تواند با دوستانش در لیگ بازی آنلاین رایگان همبازی شرکت کرده و خود را به یک رقابت سالم دعوت کند. در پایان بازی امتیاز تمامی شرکت‌کنندگان به ترتیب ثبت می‌شود و کسی که بالاترین امتیاز را در جدول رده‌بندی کسب کرده باشد، به عنوان قهرمان لیگ انتخاب می‌شود.
یکی دیگر از بخش‌های مهیج اپلیکیشن همبازی، مدال‌ها است. در این قسمت به منظور تشویق کودکان به فعالیت بیشتر در اپ، مدال‌های مختلفی قرار داده شده است. به عنوان مثال کودک با اولین حضور در مسابقات، مدال تازه‌وارد لیگ را دریافت می‌کند و یا مدال خوره‌ی لیگ مخصوص کسی است که 10 روز متوالی در لیگ حضور فعال داشته باشد. شما می‌توانید برای مشاهده‌ سایر مدال‌ها سری به اپلیکیشن همبازی بزنید و در قسمت پروفایل وارد بخش مدال‌ها شوید.
نمایش کاربران پرافتخار و با امتیاز بالا در هر بازی، اشتراک‌گذاری رکورد بازی‌ها، دعوت از دوستان برای مسابقه و… تنها بخشی از امکانات اپلیکیشن بازی رایگان همبازی است.

چطور همبازی را دانلود کنیم؟ 

برخلاف تصور عموم مردم، پژوهشگران اعلام کرده‌‌اند که بازی‌های آنلاین هدفمند و متناسب با سن کودک، می‌توانند مزایای زیادی برای رشد ذهنی کودک داشته باشند. یادگیری حل مسئله، افزایش مهارت اجتماعی و یادگیری رقابت سالم تنها بخشی از این فواید هستند. اپلیکیشن همبازی با جمع‌آوری متنوع‌ترین و جدیدترینبازی‌ های آنلاین رایگانمخصوص کودکان و نوجوانان، توانسته کاربران زیادی را جذب کند. شما می‌توانید برای دسترسی به کلید شهربازی آنلاین همبازی و دانلود بازی های رایگان کودک و نوجوان، این اپلیکیشن را از سایت همبازی و پلتفرم‌های مختلفی همچون کافه بازار، مایکت و پلی استور به‌راحتی تهیه کنید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.