این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


مقاله ای که امروز قصد داریم برای شما مورد بررسی قرار دهیم راجع به خرید یوسی از سایت گیمیتو با واریز آنی است، اگر دوست دارید در این باره اطلاعات خود را افزایش دهید پس با ما همراه باشید چرا که خالی از لطف نیست.

با پیشرفت تکنولوژی سرگرمی ها نیز تغییر یافت یکی از این سرگرمی ها بازی هایی است که روی تلفن های همراه نصب می شوند، از سری بازی هایی که محبوبیت بسیاری پیدا کرده، پابجی است، پابجی جز بازی هایی است که به صورت چند نفره انجام می شود و آن را با نام PUBG میشناسند که کوتاه شده ی Player Unknowns Battle Grounds است، در ادامه هر آن چه که باید راجع به آن بدانید را ذکر کرده ایم.

یوسی پابجی چیست و چه مزایایی دارد؟ - گیمیتو
 • یوسی پابجی چیست؟

همانطور که گفتیم پابجی نوعی بازی است که نسخه ی ساخته شده ی آن روی موبایل نصب و اجرا می شود، درست مثل بسیاری از بازی های دیگری بازی پابجی نیز خرید درون برنامه ای دارد که نوعی پول یا ارز است، به این پول که برای ادامه ی بازی باید آن را خریداری کرد یوسی گفته می شود. در واقع با خرید یوسی گیمرها یا بازیکنان می توانند اقدامات خاصی انجام دهند به طور مثال آیتم های مختلفی داشته باشند، از انواع تفنگ ها استفاده کنند یا حتی به تغییر لباس خود بپردازند. هر چه آپشن ها و تنوع یک بازی بیشتر باشد جذابیت آن نیز بیشتر خواهد شد و این موضوع تنها با خرید یوسی امکان پذیر می شود.

 • هنگام خرید یوسی پابجی موبایل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

از آن جایی که پابجی محبوبیت زیادی دارد در نتیجه فروشگاه های اینترنتی و سایت های زیادی به فروش یوسی می پردازند اما در این میان برخی از آن ها کلاهبردار هستند، از همین رو قیمت های کمتری را نسبت به سایر فروشنده های یوسی ارائه می دهند که نتیجه ی آن استقبال گسترده ی گیمرها خواهد بود، اما باید بگوئیم که پس از خرید هیچ یوسی دریافت نکرده و متضرر خواهند شد. زمانی که برای خرید یوسی اقدام می کنید باید به سایت فروشنده دقت کنید که این سایت باید نشان اعتماد الکترونیک داشته باشد در غیر اینصورت قابل اعتماد نخواهد بود.

 • از کجا می توان برای خرید یوسی پابجی موبایل اقدام کرد؟

اگر عبارت خرید یوسی پابجی موبایل را در گوگل جست و جو کنید سایت های زیادی برای شما نمایش داده خواهد شد، اما مسلما به همه ی این سایت ها نمی توان اعتماد کرد، اگر قصد خرید یوسی پابجی موبایل را دارید اما نمی دانید باید از کدام یک از سایت ها آن را خریداری کنید به شما توصیه می کنیم به سایت گیمیتو به نشانی https://gimito.ir مراجعه کنید، این وب سایت علاوه بر این که مطمئن است بلکه به نسبت سایر رقبا هزینه ی کمتری را برای یوسی ها در نظر گرفته است. با خرید از وب سایت گیمیتو در کوتاه ترین زمان ممکن یوسی ها به حساب پابجی شما واریز خواهند شد.

خرید یوسی
 • آیا با خرید یوسی پابجی از گیمیتو می توان به مزیت هایی دست پیدا کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که بله، با خرید یوسی پابجی موبایل از گیمیتو به یکسری مزیت ها دست پیدا می کنید، مزیت های فوق به شرح زیر است:

 • یوسی هایی که در سایت گیمیتو به فروش می رسند ارزان ترین قیمت را دارند.
 • گیمیتو یک سایت معتبر برای فروش یوسی پایجی موبایل است در نتیجه از خرید خود اطمینان خواهید داشت.
 • یوسی های خریداری شده نهایتا تا ده دقیقه واریز خواهند شد.
 • اکانت شما در طی این خرید از امنیت کامل برخوردار خواهد شد.
 • برای خرید یوسی هیچ ایمیل یا پسوردی درخواست نخواهد شد.
 • خرید یوسی پابجی موبایل از گیمیتو تنها با استفاده از آیدی انجام می شود.
 • در صورتی که کارت های بانکی خارجی مثل مستر کارت، پی پال، ویزا کارت و… در دسترس داشته باشید به طور مستقیم در ایران قادر به خرید یوسی خواهید بود.
 • خرید یوسی پابجی موبایل از سایت گیمیتو چه برتری هایی دارد؟

اگر تا به حال برای خرید یوسی پابجی از گیمیتو تردید داشته اید ادامه ی این مطلب را مطالعه کنید تا از برای خرید اطمینان حاصل کنید.

تمامی فعالیت هایی که در سایت گیمیتو صورت می گیرد زیر نظر سازمان ارشاد است، از همین موضوع می توان امنیت این سایت را فهمید. موضوع دیگری که به این سایت برتری می دهد دارا بودن از نماد اعتماد الکترونیکی و نماد زرین پال است، فعالیت این سایت به گونه ای است که شما می توانید در رابطه با سوالاتی که دارید با پشتیبانی ارتباط برقرار کرده  و سوالات خود را مطرح کنید. جالب است بدانید که پابجی موبایل به طور منظم هر ماه یک سیزن یا فصل جدید اضافه می کند که در این سیزن شما می توانید به آیتم های بیشتر و جذاب تری دست پیدا کنید، در هر سیزن کاربران نیاز به خرید مجدد یوسی دارند، هر چه سرعت واریز یوسی ها بیشتر باشد کاربران رضایت بیشتری دارند، این موضوع برای سایت گیمیتو به خوبی تعریف شده به این خاطر است که سرعت واریز یوسی ها بسیار بالاست. هر سیزن از پابجی که برای الایت است به 385 و برای الایت پلاس به 985 یوسی نیاز دارد، این تعداد به راحتی در سایت گیمیتو قابل خریداری است.

در سایت گیمیتو می توانید با توجه به نیاز خود به خرید یوسی بپردازید، به بیان دیگر این که در این سایت بسته های مختلفی وجود دارد که به شرح زیر می باشند:

 • 60 یوسی
 • 325 یوسی
 • 660 یوسی
 • 1800 یوسی
 • 3850 یوسی
 • 8100 یوسی
 • 16200 یوسی

در صورتی که تعداد یوسی ها در یک بسته بیشتر یا کمتر از میزان نیاز شماست می توانید دو بسته از یک نوع را خریداری کنید به طور مثال اگر به 120 یوسی نیاز دارید می توانید دو بسته ی 60 یوسی را خریداری کنید.

 • هزینه ی یوسی پابجی موبایل در سایت گیمیتو به چه صورت است؟

بسیاری از کاربران در رابطه با هزینه های یوسی پابجی سوال پرسیده اند در پاسخ به آن باید بگوئیم که نمی توان رقم دقیقی را ذکر کرد چرا که هزینه ها در حال تغییر است از آن گذشته عواملی مثل تعداد یوسی ها و تعداد بسته های خریداری شده در قیمت ها تاثیر مستقیم دارند، در صورتی که می خواهید از قیمت یوسی مطلع شوید بهتر است با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید تا به طور دقیق راجع به قیمت هر بسته به شما اطلاع دهند.

خرید یوسی پابجی موبایل
 • کاربردهای یوسی پابجی موبایل چیست؟

یوسی پابجی مسلما کاربردهایی دارد که شاید بسیاری از کاربران از آن مطلع نباشند، از جمله این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش سطح رقابت

یکی از کاربردهایی که می توان خرید یوسی پابجی ذکر کرد این است که می توان با استفاده از آن در رقابت های رویال پس و الیت رویال به راحتی شرکت کرد، در نتیجه ماموریت ها قابلیت تکمیل کردن را خواهند داشت. جالب است بدانید زمانی که به کامل کردن ماموریت های خود می پردازید پاداش یوسی دریافت خواهید کرد، گاهی این پاداش ها ممکن است به میزان یوسی هایی باشد که پرداخت کرده اید بعضا این پاداش ها بیش از میزان یوسی ها بوده است. با توجه به این موضوع می توان فهمید که یوسی پابجی موبایل به چه دلیل محبوبیت پیدا کرده است.

 • خرید اسلحه، لباس و تجهیزات نظامی

زمانی که یوسی خریداری می کنید این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا هر نوع شخصی سازی را انجام دهید یعنی به طراحی ماشین، خانه، اسلحه و… بپردازید. نه تنها در بازی پابجی بلکه در تمامی بازی ها هر چه قدرت بازیکن بیشتر باشد امکان برد آن نیز بیشتر خواهد شد، افزایش قدرت در این بازی با داشتن اسلحه و زره امکان پذیر می شود. با خرید یوسی پابجی از گیمیتو می توانید اسلحه ها و لباس هایی داشته باشید که در حالت عادی آن ها را نخواهید داشت. مزیتی که بازی پابجی دارد این است که تفاوتی نمی کند مدل گوشی شما چیست بلکه به راحتی می توانید آن را نصب و به خرید یوسی بپردازید.

 • عدم محدودیت در بازی

اگر می خواهید یک بازی بدون محدودیت را داشته باشید پس برای خرید یوسی پابجی موبایل از گیمیتو اقدام کنید، با این کار خواهید دید که افزایش سطح این بازی به چه صورت خواهد بود.

با سپاس از همراهی همیشگی شما کاربران گرامی، هدف ما از ارائه مطالب فوق آشنایی هر چه بیشتر شما با خرید یوسی پابجی موبایل از سایت گیمیتو با واریز آنی، امیدواریم که رضایت مند بوده باشد.

منبع: گیمیتو


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.