این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


وب سایت گیفت کارت استور مرجع خرید گیفت کارت به صورت سریع و مطمئن است که نوین‌ترین شیوه‌ی دسترسی به بازی‌ها را برای شما فراهم کرده است. در این فروشگاه اینترنتی، می‌توانید تمامی گیفت کارت‌های مورد نظر خود، شامل گیفت کارت پلی استیشن و گیفت کارت استیم را خریداری کنید و به آسانی از آن‌ها استفاده کنید.

ما در گیفت کارت استور تلاش داریم تا بهترین و ساده‌ترین روش برای دسترسی به بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها را برای شما فراهم کنیم تا رضایتتان را جلب کنید.

تخفیف ویژه #در_خانه_بمانیم را از دست ندهید!

در کمپین #در_خانه_بمانیم شرکت کنید و از کد تخفیف StayAtHome-5off برای خرید گیفت کارت و دسترسی به بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنید. کافی است این کد تخفیف را در زمان خرید از گیفت کارت استور وارد کنید تا با قیمتی ارزان‌تر هر آنچه می‌خواهید را دریافت کنید.

گیفت کارت استیم

با گیفت کارت استیم می‌توانید به مجموعه‌ای عظیم از بازی‌های جدید و آنلاین در کامپیوتر دسترسی داشته باشید. گیفت کارت استیم امکان خرید و دانلود بازی‌های مختلف به همراه آپدیت‌ها و بخش آنلاین آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن به شما امکان دسترسی به تمامی بازی‌های پلی استیشن را می‌دهد تا دیگر نیازی به خرید بازی‌ها به صورت فیزیکی نداشته باشید. شما می‌توانید خیلی سریع و با خرید گیفت کارت پلی استیشن حساب کاربری خود را شارژ کرده و هر یک از بازی‌های ارائه شده برای پلی استیشن را دانلود و نصب کنید.

کمتر از 1 دقیقه با گیفت کارت فاصله دارید

ما بهترین و ساده‌ترین راه خرید گیفت کارت را برای شما فراهم کرده‌ایم. خرید از گیفت کارت استور و دریافت کد آن تنها 1 دقیقه زمان نیاز دارد و سریعاً می‌توانید به هر گیفت کارتی که می‌خواهید دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی 24 ساعته ما همیشه همراه شما است

گیفت کارت استور دارای پشتیبانی 24 ساعته است تا مطمئن شویم که هیچ مشکلی در روند خرید یا استفاده از گیفت کارت‌ها ندارید. بخش پشتیبانی گیفت کارت استور در تمامی روزها، حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما است.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.