علاقه بازیکنان موبایلی ایرانی به دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها واقعیتی غیرقابل انکار است و با توجه به دانلودهای چند میلیونی که در کافه بازار ثبت شده امری اثبات پذیر به حساب می‌آید.

در این بررسی از بازیاتو قصد داریم به سراغ بازی گسپیک برویم که با نمایش تصاویری مبهم قصد دارد ذهن شما را به چالش بکشد و علاوه بر تقویت حافظه تصویری، شما را برای ساعت‌ها سرگرم کند.

در ابتدا تصاویر به شدت محو شده‌اند و با هر حدس درست حروف می‌توانید علاوه بر نزدیک شدن به پاسخ مرحله، تصویر واضح‌تری را نیز ببینید.

بازی حدس تصویر گسپیک

مراحل به صورت تصادفی بارگذاری می‌شوند و شما می‌توانید چندین و چند بار این بازی را به اتمام برسانید و در زمان‌های مختلف حافظه تصویری خود را به چالش بکشید.

یکی از نکات جالب بازی گسپیک دو زبانه بودن آن است یعنی شما علاوه بر زبان فارسی می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات و تغییر سریع زبان، پاسخ انگلیسی تصاویر را بنویسید و علاوه بر کسب امتیاز، دانش خود را بالا ببرید و با معادل کلمات مختلف در زبان انگلیسی آشنا شوید.

دانلود بازی حدس تصویر

دارندگی و برازندگی

سازنده راهنماهای زیادی را در اختیار شما گذاشته و شما می‌توانید با پرداخت سکه یا مشاهده ویدیو از هر یک از آن‌ها استفاده کنید که در ادامه به معرفی هر یک می‌پردازیم.

  • نمایش یک حرف: با مشاهده هر ویدیو و بدون نیاز به پرداخت سکه یکی از حروف به شما نمایش داده و تصویر موردنظر نیز کمی واضح تر می‌شود.
  • نمایش جواب: با پرداخت 500 سکه می‌توانید به راحتی مرحله را پشت سر بگذارید که البته با توجه به مبلغ درآمدی از هر مرحله، کمی گران است و باید در شرایط خاص از آن استفاده کنید.
  • راهنمای تصویری: با قیمت 250 سکه‌ای راهنمایی بزرگ ولی اقتصادی محسوب می‌شود چرا که به صورت کاملا واضح می‌توانید تصویر را ببینید و حدس بزنید.
  • یک شانس: در بازی با هر حرف نادرست یک شانس (قلب) از دست می‌دهید و با افزایش این خطاها و اتمام شانس‌ها مرحله به حالت اول بازمیگردد و تمام حروف درست نیز پاک می‌شوند؛ حال با پرداخت سکه می‌توانید پاسخ‌های خود را در برابر حدس‌های اشتباه بیمه کنید.

همچنین پس از اتمام شانس با هر اشتباه میزان مشخصی سکه از دارایی‌هایتان کسر خواهد شد پس پیشنهاد می‌کنیم با صبر و دقت، گسپیک را تجربه کنید.

بازی حدس تصویر برای اندروید

با گذراندن هر مرحله شما تعدادی سکه میگیرید که با شرکت در مینی گیم سرعتی (انتخاب سریع و درست جهات) 20 سکه بیشتر بگیرید و با مشاهده ویدیو تبلیغاتی درآمد حاصل از مرحله را دوبرابر کنید تا بتوانید به موقع از راهنمایی‌ها استفاده نمایید.

البته توجه داشته باشید اگر در مسابقه سرعتی نتوانید به موقع چالش را پشت سر بگذارید مقداری سکه ممکن است جریمه شوید اما وجود این بخش یک مزیت خلاقانه نسبت به سایر رقبا محسوب می‌شود و خستگی را از بازیکن دور می‌کند.

تعداد مراحل زیاد و دو زبانه بودن بازی باعث می‌شود که شما برای مدت زیادی سرگرم باشید و این یک نکته مثبت برای گسپیک به حساب می‌آید.

همچنین وجود راهنمای تصویری و متنی باعث می‌شود کاربر خیلی ساده تر با گیم پلی بازی ارتباط برقرار کند.

اگر شما از علاقه مندان به سبک دانشتنی و حدس تصویر هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما گسپیک را تجربه کنید.