بازی قدیمی کونترا مربوط به شرکت کونامی را یادتان هست؟ اکنون این بازی اکشن کلاسیک بعد از 30 سال با نام Garena Contra Returns و بر روی پلتفرم اندروید بازگشته است. قهرمانان افسانه ای بیل رایدر و لنس دوباره برای نجات دنیا می‌جنگند.

شرکت‌های معروف ژاپنی Tencent ،Konami و Garena games این بازی اندرویدی جذاب را توسعه داده‌اند. بازی‌ های معروف pes و metal gear تنها چند نمونه از شاهکارهای برند کونامی می‌باشند.

داستان این بازی اندرویدی آنلاین در یک دنیای مدرن با سلاح های پیشرفته و متنوع انجام می شود. این بازی دارای جنگجویان مختلف با سبک منحصر به فرد خود هست که هر کدام ویژگیهای خاص خود را دارند. جوایز زیادی در این بازی در انتظار شما هستند و برای به دست آوردن این جوایز، باید در مراحل مختلف و متنوع بازی دشمنان خودتان را که همان موجودات فضایی می باشند از بین ببرید.

سبک بازی به صورت شوتم آپ (نوعی بازی در سبک تیراندازی) بوده و کاراکترها را از دید دوربین پهلو می‌توانید کنترل کنید. گرچه بازی به صورت دو بعدی است، اما فضای بازی و کاراکترها سه بعدی نمایش داده می‌ شوند. هر بخش دارای صحنه و موسیقی مختص به فضای خود بوده و این بازی را از حالت خسته کنندگی بیرون می‌ آورد. گرافیک بازی Garena Contra Returns از کیفیت HD برخوردار بوده و جلوه های شگفت انگیز آن یک تجربه بصری متفاوت را برایتان رقم می‌ زند.

بازی به صورت تک نفره و داستانی است، اما گیم پلی گروهی نیز برای آن تعریف شده و می‌ توانید به صورت گروهی و سه نفره و همینطور آنلاین با دیگر بازیکنان در تمام نقاط دنیا بازی کنید. در این بازی علاوه بر از بیردن دشمنان با قدرت های مختلف، غول آخر بازی و نقش منفی اصلی آن قسمت را نیز باید از بین ببرید که کار بسیار سختی می باشد. برای مبارزه با دشمنان قوی تر نیاز دارید که جنگجویان خود را به سلاح های پیشرفته مجهز کنید.

کنترلر بازی اعم از حرکت به سمت جلو و عقب، بالا و پایین، پرش و استفاده از سلاح، روی صفحه بازی گنجانده شده اما طوری مدیریت شده که مانع دید کاربر نبوده و کیفیت بازی را پایین نیاورد. میزان خون شخصیت اصلی و دشمنان او در بالای هر کاراکتر مشخص بوده و درنتیجه کنترل بازی بهتر بوده و حساسیت آن نیز بیشتر می شود.

از ویژگی های خوب بازی اکشن گارنا کنترا این است که به نسخه قدیمی خود وفادار بوده و گیم پلی نسخه اورجینال آن حفظ شده است. در حقیقت این همان بازی نوستالژیک قدیمی است که این بار با گرافیک و موسیقی باکیفیت تر و مراحل و سلاح های متنوع که دائما نیز در حال بروزرسانی می باشند به دنیای بازی ها برگشته است.

امتیاز Garena Contra Returns در گوگل پلی از 5 نمره 4 است و بیش از 100هزار نفر تاکنون این بازی را دانلود کرده اند که نشان از موفقیت دوباره این بازی داستانی کلاسیک دارد. وجود اشکال در همه بازی ها متصور بوده و در نسخه جدید کونترا اشکالاتی که در نسخه های قبل تر آن بوده با آپدیت جدید رفع شده است. پیشنهاد می‌ کنیم که این بازی فوق العاده را از دست ندهید.