این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


در کلش آف کلنز، جم‌ها ارز ویژه‌ای هستند که می‌ توان از آن برای خرید تقریباً هر چیزی که یک بازیکن در بازی بخواهد استفاده کرد: تولید واحد سریع‌ تر، تکمیل ساخت ‌و ساز فوری و حتی منابع بیشتر. با این حال، بازیکنان هر هفته فقط تعداد کمی جواهرات دریافت می کنند. (که با پاک کردن گیاهان و جعبه های جواهرات از پایگاه خود به دست می آورند) اگر بازیکنان جواهرات بیشتری می خواهند، باید پول واقعی بپردازند.

با توجه به اینکه جواهرات نامحدود و رایگان نیستند، بازیکنان باید مراقب باشند که آنها را به کارآمدترین روش ممکن خرج کنند. این راهنما دقیقاً بر روی آن موضوع تمرکز خواهد کرد. جهت مشاهده قیمت جم کلش رویال ارزان و خرید جم کلش اف کلنز از گیم سیتی، کلیک کنید.

بهترین استفاده از خرید جم کلش اف کلنز چیست؟

جم ها اصلی ترین ارز پریمیوم در کلش اف کلنز هستند. آنها برای خرید اقلام انحصاری و ساختمان هایی استفاده می شوند که نمی توانید با استفاده از سکه خریداری کنید، مانند مجسمه قدرتمند یا کلبه های سازنده. علاوه بر این، آنها بهترین راه برای سرعت بخشیدن به زمان انتظار طولانی هستند، مانند زمانی که باید در حین ساخت یک ساختمان بنشینید. جواهرات خرج کردن فوراً تکمیل می شود، بنابراین می توانید به پیشرفت خود ادامه دهید.

حتی اگر هرگز جواهری نخرید، در نهایت می‌توانید 3250 جواهر اضافی مورد نیاز برای باز کردن قفل 5 Builder’s Huts را جمع‌آوری کنید (هر حساب جدید با 500 سنگ رایگان شروع می‌شود). چه در این مرحله جواهرات بخرید و چه با پاک کردن زباله ها، جعبه های جواهرات و باز کردن قفل دستاوردهای جدید شروع به به دست آوردن آنها به صورت رایگان کنید، مهم است که بدانید چگونه این جم ها را به بهترین نحو برای پیشرفت پایگاه خود خرج کنید.

همه فعالیت های جواهر خرج یکسان ایجاد نمی شوند. برخی به وضوح بسیار بهتر از دیگران هستند. من معتقدم کارآمد ترین وسیله برای افزایش سرعت در طول ارتقای پایگاه منجر به تقویت پادگان می شود. تقویت هر پادگان فقط 10 جم هزینه دارد و 2 ساعت طول می کشد. این اثر باعث می شود که پادگان 4 برابر سرعت معمولی واحد تولید کند. اگر 2 تا 4 پادگان را تقویت کنید (بسته به ترکیب ارتش)، عملاً می توانید 2 ساعت بدون وقفه حمله کنید و 2x-4 برابر غنایمی را که معمولاً از کشاورزی برای این مدت زمان بدون تقویت انجام می دهید، خالص کنید.

جم ها یک کالای بسیار ارزشمند درون بازی هستند؛ بنابراین تمام تلاش خود را برای ذخیره آنها انجام دهید تا تجربه ساخت دهکده خود را کمی آسانتر کنید.

مزایای خرید جم کلش اف کلنز:

  • با استفاده از خرید جواهرات می توانید اکسیر و طلا نیز بخرید
  • با استفاده از آنها می توان ایجاد کارگاه های مخصوص را افزایش داد.
  • با خرج کردن جم می توانید قدرت قهرمان های خود را تقویت کنید.
  • امکان کمک گرفتن از سربازان محافظ قلعه به وسیله استفاده از جم وجود خواهد داشت.
  • با خرید جم می توانید سرعت اموزش خود را افزایش دهید.
  • با داشتن جم میتوانید تجهیزات مختلف جادویی را خرید کنید.

خرید جم کلش اف کلنز از Game30t

همانطور که گفته شد خرید جم کلش اف کلنز مزیت ها و کاربرد های بسیاری دارد که با استفاده از آن ها می توانید بازی خود را بسیار سریع تر تقویت کنید. اما نکته قابل توجه این است که سایت های بسیاری وجود دارد که از اعتماد شما سوء استفاده می کنند، شما می توانید گیم سیتی (https://game30t.com/) بهترین سایت خرید جم کلش اف کلنز را انتخاب کنید تا به صورت انلاین با خیال راحت ان را خریداری کنید. امیدوارم که توانسته باشیم مطلالیب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.