بازی‌های اکشن همیشه از محبوبیت زیادی در بین بازیکنان مختلف برخوردار بوده‌اند و اگر که به این بازی‌ها چاشنی ماجراجویی و معمایی اضافه شود می‌توانند یک جذابیت و هیجان دو چندان به دست بیاورند.

در این مطلب، بی مقدمه به سراغ یک بازی موبایلی ایرانی خواهیم رفت که در سبک اکشن منتشر شده و با اضافه شدن صحنه‌های ترسناک و ماجراجویی به یک بازی مهیج تبدیل شده‌است؛ با بررسی بازی فوق محرمانه، همراه بازیاتو باشید.

بازی فوق محرمانه

در بازی فوق محرمانه شما باید از معمایی پرده برداری کنید که یک هتل را به هم ریخته، معمایی که پیش از این در شرکت دارویی نجات نیز دیده شده بود و دلیل آن تولید دارویی بود ک در مرحله آزمایش اثرات وحشتناکی بر روی بیماران گذاشت و علاوه بر کبودی پوست و ریزش مو، به دلیل ایجاد توهم زایی شدید سریعا جمع آوری شد.

در این هتل شواهدی از وجود یک ویروس مخرب و وحشتناک وجود دارد و به دلیل وجود زامبی و صحنه‌های ترسناک به گفته سازنده بازی:

تجربه‌ی این بازی برای افراد زیر ۱۸ سال و افرادی که مشکلات قلبی دارند ممنوع است.

نکته قابل توجه در مورد بازی فوق محرمانه این است که شما این داستان را باید از سه دید مختلف تجربه کنید و سه سبک معمایی، مخفی کاری و پلیسی را در یک بازی و یک روند داستانی در اختیار دارید که مزیت خیلی خوبی محسوب می‌شود و یک ویژگی کلیدی در مقابل سایر بازی‌های این سبک محسوب می‌شود.

گرافیک خیره‌کننده با امکان بهینه‌سازی

یکی از ویژگی‌های جالب بازی امکان ویرایش سطح گرافیکی بازی با توجه به سخت‌افزار گوشی است که در هر حال بتوانید از تجربه آن لذت ببرید، اگر چه بازی نیاز به بهینه‌سازی‌هایی در این زمینه دارد ولی در حال حاضر در سطح خوبی قرار دارد.

از آنجایی که فوق محرمانه یک بازی سه بعدی نسبتاً سنگین به حساب می‌آید بر خلاف اکثر بازی‌ها، برای تجربه آن نیاز به دانلود بیش از 600 مگابایت دارید که امیدواریم در آینده با بهینه‌سازی‌های بیشتر و امکان دانلود دیتا، این دانلود اولیه به حداقل برسد و بازیکنان بیشتری بتوانند از تجربه این بازی لذت ببرند.

بازی معمایی فوق محرمانه

گیم‌پلی ساده ولی سخت

شما باید در این بازی، طبقات مختلف هتل سهراب را زیر و رو کنید و به تمامی اتاق‌هایی که می‌توانید سرک بکشید و به دنبال حل معما باشید، فراموش نکنید که این بازی علاوه بر اکشن معمایی بودن ترسناک هم به حساب می‌آید و ممکن است در این جستجو به مردگان متحرکی بر بخورید که شما را وادار به شلیک می‌کنند.

تیرهای شوکر دار، نشانه‌گیری و عینک ویژه از ویژگی‌های اصلی بازی محسوب می‌شوند که در کنار امکان تغییر دوربین و حرکت آزاد در بازی گیم‌پلی اصلی را تشکیل می‌دهد. سرعت حرکت در بازی گاهی کند می‌شود و تا حدی با بالا بردن سرعت چرخش دوربین یا دویدن می‌توانید این مشکل را حل کنید.

البته در کنار کندی در حرکت، کنترل دید چندان در اختیار بازیکن نیست و گاهی برای دیدن جزئیات روی زمین باید با سختی این کار را انجام دهید که امیدواریم در آپدیت‌های آتی این مشکل نیز رفع شود.

همچنین این بازی به تازگی منتشر شده و با بیش از ۱۰۰۰ نصب فعال در کافه بازار و امتیاز ۴٫۶ از ۵ توانسته در بین کاربران مختلف، حسابی جا باز کند؛ جالب است بدانید که این بازی توسط ۲ نفر طراحی شده و یک بازی مستقل موبایلی ایرانی محسوب می‌شود.

اگر شما هم از علاقه‌مندان این سبک هستید، فوق محرمانه می‌تواند یک بازی ایرانی جذاب برای شما باشد.