سبک آرکید یکی از سبک های پر طرفدار صنعت بازی های ویدیویی است. سبکی که بر خلاف سبک شبیه ساز چندان به بازیکن سخت نمی گیرد و بیشتر سعی بر این دارد که یک تجربه‌ی لذت بخش را در اختیار مخاطبش قرار دهد. از بازی های خوب در این سبک روی پلتفرم موبایل می‌توان از بازی‌های Geometry Dash World و Doodle Jump نام برد.

بازی The Fishercat سعی کرده اثری سرگرم کننده و لذت بخش باشد. این بازی به شما اجازه میدهد تا در نقش یک گربه به دل دریا بزنید و به صید ماهی بپردازید و از دنیای زیر آب لذت ببرید. با معرفی بازی The Fishercat همراه بازیاتو باشید.

این بازی ساخته‌ی استودیو‌ی Load Complete است و شما را با خود به یک دنیای فانتزی و بامزه می‌برد، تا به یک گربه‌ی دوست داشتنی در ماهی‌گیری کمک کنید. The Fisher Cat یک بازی تفننی محسوب می‌شود و صرفا می‌خواهد شما را با چالش‌ها و مراحلی نسبتا ساده و بعضا کمی سخت سرگرم کند. هدف کلی بازی صید ماهی است. شما باید در نقش کاراکتر اصلی بازی، با استفاده از قایق خود به نقاط مختلف سفر کرده و با رفتن به اعماق دریا با کپسول اکسیژن، انواع ماهی‌ها را صید کنید و مراحل را پشت سر بگذارید.

دقت و سرعت عمل، دو عنصر مهم

هدف گیری، زمان بندی و سرعت عمل جز هسته‌‌های اصلی بازی برای گذراندن مراحل است. البته در طی مراحل  باید به میزان اکسیژن خود نیز توجه داشته باشید زیرا تا زمان اتمام کپسول، فرصت صید ماهی را دارید. البته که با هر شلیک از سلاحتان مقداری از اکسیژن شما هم کسر می شود. پس برای این که در زمان محدود بیشترین تعداد ماهی را صید کنید، باید روی زمان‌بندی خود کار کنید و سعی کنید درست و به موقع شلیک کنید.

هر یک از ماهی‌ها قیمت و ارزش مشخصی دارند و با پایان هر دور از بازی، متناسب با صیدی که انجام داده‌اید سکه دریافت می‌کنید. همچنین ماهی‌های کمیاب و با ارزشی نیز وجود دارند که می‌توانید با صید آن‌ها، علاوه‌ بر دریافت پاداشی مناسب، کلکسیون ماهی‌های کمیاب خود را نیز تکمیل کنید. البته در مقابل، اگر بعضی از آبزی‌ها را هدف قرار دهید، به شما آسیب می زنند و باعث می شوند که مقداری از اکسیژن شما کاسته شود. 

بازی سلاح های متنوعی را شامل می‌شود که هرکدام تجربه‌ ای متفاوت به شما منتقل می‌کند. هر سلاحی در بازی نقاط قوت و ضعفی دارد که این باعث تعادل در انواع سلاح‌های بازی می‌شود. به‌عنوان مثال سلاح Triple Harpoon سه تیر به‌ صورت همزمان به سمت ماهی ها شلیک می‌کند، اما در مقابل اکسیژن بیشتری نسبت به سایر سلاح‌ها از مخزن اکسیژن شما کم می‌کند.

تنوع بالا در سلاح ها و ماهی ها

شما می‌توانید با پرداخت مقداری سکه، سلاح‌های مورد علاقه‌ی خود را خریداری کرده یا آن‌ها را ارتقا دهید. بازی شما را در مکان های تقریبا متفاوت و متنوعی قرار می دهد. سازنده سعی کرده با آوردن انواع زیادی از ماهی‌ها و آبزیان مختلف در بازی از خسته کننده شدن بازی جلوگیری کند که در این امر تا حد زیادی نیز موفق بوده است. طراحی محیط‌ها و ماهی‌ها با جزئیات نسبتا زیادی انجام شده و گرافیک خوبی را به شما ارائه می‌دهد. صدا گذاری و موسیقی بازی نیز خوب و قابل قبول کار شده است اما قطعا سازنده می توانست سطح کیفی را کمی بالاتر ببرد.

مناسب تمامی سنین، به خصوص کودکان

اگر سبک کژوال و آرکید را دوست دارید و این بازی نظرتان را جلب کرده می توانید آن را به راحتی روی گوشی های میان رده بازی کنید. با این بازی به همراه گربه به اعماق دریا بروید و تجربه صید ماهی‌های رنگارنگ و متنوع را کسب کنید و از ماهیگیری لذت ببرید. این بازی می تواند حتی بازی بسیار مناسبی برای برادر یا خواهر کوچک‌تر شما نیز باشد.