کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) در کنفرانس E3 علاوه بر معرفی چند بازی جدید برای PC و کنسول‌ها، یک بازی موبایلی نیز به نام Tom Clancy’s Elite Squad معرفی کرد.

این بازی تاجایی که در تریلر و توضیحات مشخص بود به طور کلی یک بازی آنلاین است که بازیکنان در هر ست از بازی در قالب دو تیم 5 نفره با هم به مبارزه (PvP) می‌پردازند.

یوبی سافت در بازی Tom Clancy’s Elite Squad از شخصیت‌های مختلف بازی‌های محبوب خود مثل Rainbow Six Siege, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell استفاده کرده و بازیکنان می‌توانند با کسب امتیاز شخصیت‌های مختلف را به دست آورد و ارتقا دهد.

با توجه به شناختی که از یوبی سافت داریم، انتظار می‌رود بازی با تمرکز خیلی بالایی بر روی پرداخت‌های درون برنامه‌ای منتشر شود.

شما می‌توانید در ادامه تریلر این بازی موبایلی را مشاهده نمایید:

بازی Elite Squad (تیم ویژه) به زودی در دو مارکت اپ استور (App Store) و گوگل پلی (Google Play) منتشر خواهد شد.

گرافیک و کاراکترهای این بازی به نوعی ترکیب دو سبک لوپولی (Lowpoly) و پولیگان (Polygon) به حساب می‌آید و علاوه بر زیبایی ظاهری برای گوشی‌های تلفن همراه، به ظاهر بهینه است.

بازیکنان موبایلی علاقه‌مند به این سبک می‌توانند با مراجعه به وبسایت بازی، با ثبت نام زودهنگام از هدیه ویژه یوبی سافت که یک شخصیت ویژه است، بهره‌مند شوید.

همچنین با توجه به اعلام سازنده، بازی برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS (آی او اس) منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است این بازی توسط استودیو Owlient (مستقر در واحد پاریس کمپانی یوبی سافت) توسعه داده شده‌است و انتظار می‌رود یک عنوان موفق از این کمپانی برای موبایل باشد.

البته پیش از این یوبی سافت تلاش کرده بود با بازی اول شخص Shadowbreak به این بازار نیز وارد شود که نتوانست خیلی موفق عمل کند.

اگر تا الان یوبی سافت را نمی‌شناختید، جالب است بدانید Tom Clancy بر گرفته از نام یک داستان نویس آمریکایی است که این کمپانی با خرید کلیه داستان‌های جاسوسی او اقدام به ساخت بازی‌های متعددی کرده است و هر بازی که نامش با Tom Clancy’s شروع شود به نوعی بر گرفته از داستان های توماس لئو کلنسی به حساب می‌آید.