این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


خرید فالوور اینستاگرام – واقعی، سریع و تضمینی

اینستاگرام به شبکه ای برای رقابت در تخصص و حرفه های مختلف تبدیل شده است. هر یک از کاربرانی که در اینستاگرام بیزینس خود را راه اندازی کرده اند به دنبال یافتن تکنیک هایی برای بالا بردن تعداد فالوور های خود در این شبکه هستند.

برخی از این تکنیک ها به هزینه های زیادی احتیاج خواهد داشت که ممکن است هر کسی توان پرداخت این هزینه ها را برای پیشرفت پیج اینستاگرامی خود نداشته باشد و به دنبال راهی مناسب تر برای افزودن دنبال کننده های خود باشد.

برای این کار دو راه وجود خواهد داشت. یکی از این دو راه تلاش برای جذب فالوور از راه معمول و طبیعی آن می باشد. این راه مزیت های بسیاری دارد اما فراموش نکنید که رشد پیج شما از این طریق ممکن است ماه ها و یا سال ها به طول انجامد.

روش دوم خرید فالوور به صورت فیک و یا واقعی است که موضوع اصلی مقاله پیش روی شما می باشد. اگر مدتی است که یک پیج اینستاگرامی را در حوضه تخصصی خود ایجاد کرده اید و در فکر راه حلی برای جذب کاربران اینستاگرامی به پیج خود هستید اما با ابهامات زیادی در این باره مواجه آید و برای افزایش فالوور از طریق خرید آن شک دارید بهتر است تا پایان این مطلب را با دقت مطالعه کنید. ما در این مقاله نکات مهم خرید فالوور را اختیارتان قرار داده ایم.

فالوور و انواع آن

واژه فالوور به معنی اشخاص دنبال کننده چند سالی است که در بین ایرانیان رواج یافته است به طوری که تقریبا از هر شخصی در رابطه با این واژه سوال کنید معنی آن را به طور واضح برای شما بیان خواهد کرد.

پس همه ما می دانیم منظور از فالوور افرادی هستند که برای استفاده از محتوای پیج های مختلف در اینستاگرام آن ها را دنبال می کنند. با دنبال کردن پیج مورد نظر پست ها و استوری های آپلود شده توسط این پیج ها در دسترس افراد دنبال کننده قرار خواهد گرفت.

تعداد فالوور ها به تنهایی و بدون تعامل برای پیج سود چندانی نخواهد داشت و برای دیدن شدن بیشتر پیج، این دنبال کنندگان باید به صورت منظم پست ها را لایک و تعاملات لازم را برقرار کنند.

در صورتی که فالوور هیچ یک از این تعاملات مانند لایک، کامنت، اشتراک گذاری، سیو و… را انجام ندهد تبدیل به یک فالوور روح خواهد شد که وجود او برای پیج هیچ گونه منفعتی نخواهد داشت. برای شناخت فالوور ها بهتر است آن ها را به دسته های مختلف تقسیم بندی کنیم. این دسته ها شامل:

فالوور فیک

منظور ما از فالوور فیک، فالوور های غیر واقعی هستند که هیچ گونه وجود خارجی ندارند. این پیج ها معمولا یک اکانت جعلی و غیر رسمی خواهند بود که هیچ فعالیتی از خود نشان نمی دهند.

وجود این گونه فالوور ها معایب بسیار بیشتری نسبت به مزایای آن دارد. این دسته از فالوور های غیر واقعی توسط سایت های مختلف به ادمین های اینستاگرامی فروخته می شوند.

ریسک وجود این فالوور ها در پیج های اینستاگرامی بالا بوده و ممکن است اینستاگرام بعد از تشخیص این دسته از فالوور ها به حذف آن ها پرداخته و پیج شما را برای ادامه فعالیت خود محدود کند.

فالوور های واقعی

با خرید فالوور واقعی باکیفیت برای پیج ، همان فالووری که به رشد کسب و کارتان در اینستاگرام به آن احتیاج دارید رو دریافت میکنید. این دسته از پیج ها توسط کاربران واقعی مدیریت می شود و معمولا بر حسب علاقه شما را دنبال می کنند.

اگر بتوانید با انتشار یک محتوای مناسب این فالوور ها را راضی نگه دارید شانس زیادی برای پیشرفت در اینستاگرام خواهید داشت. این افراد می توانند پست های شما را بپسندند و یا با دیگران شیر کنند و یا از شما خرید کنند.

تعاملات لازم توسط این افراد با شما برقرار شده و اعتماد اینستاگرام را جلب خواهید کرد. در این صورت پست های شما برای بازدید بیشتر در اکسپلورر نمایش داده خواهد شد. پس این چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

برخی از سایت های معتبر به کاربران خود فالوور های واقعی به صورت سریع و تضمینی ارائه می دهند. هزینه خرید این فالوور ها مقدار کمی بالاتر از خرید فالوور های فیک خواهد بود.

برای خرید این دسته از فالوور ها به هر وب سایتی اعتماد نکنید زیرا برخی از این وب سایت ها فالوور های غیر واقعی را به جای فالوور های واقعی به کاربران خود می فروشند. سایت دیجی فالوور از دسته سایت هایی است که توانسته با اثبات خدمات مناسب و بصرفه خود از محبوبیت زیادی برخوردار شود. فالوور واقعی، سریع و تضمینی را از دیجی فالوور بخواهید.

فالوور ایرانی

فالوور های ایرانی معمولا افراد ایرانی را در اینستاگرام دنبال می کنند. با توجه به حجم زیاد کاربران ایرانی در اینستاگرام، این برنامه به زبان فارسی نیز ارائه می شود. این کاربران می توانند جزء فالوور های واقعی ایرانی و یا فالوور های فیک ایرانی قرار بگیرند.

خرید فالوور های خارجی برای افزایش تعداد فالوور

فالوور های خارجی

فالوور های خارجی زیادی در اینستاگرام حضور دارند. این فالوور ها به دلیل عدم آشنایی با زبان فارسی معمولا افراد ایرانی را دنبال نمی کنند. این دسته از فالوور ها نیز در گروه فالوور های فیک و یا فالوور واقعی حضور دارند. برای خرید فالوور واقعی بهتر است فالوور های ایرانی خریداری کنید زیرا افراد خارجی شما را آنفالو کرده و عملکرد موثری در پیج شما نخواهند داشت.

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

از مزایای خرید این گونه فالوور ها می توان به اعتبار بخشیدن آن ها به پیج مورد نظر و ایجاد تعامل آن ها اشاره کرد. این دو از ویژگی های مهم خرید فالوور های واقعی می باشد.

منظور از اعتبار بخشیدن این دسته فالوور ها به پیج شما این است که کاربران دیگر پس از مشاهده پیج و بررسی تعداد بالای فالوور های واقعی به راحتی به پیج و محصولات شما اعتماد خواهند کرد و به جمع فالووران شما اضافه خواهند شد. این کاربران با تصور محبوبیت شما بر طبق میزان فالوور ها و فعالیت آن ها در پیجتان به اعتبار و محبوبیت شما اطمینان خواهند کرد.

گفتیم که برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام اعتماد بر هر  پیج و وب سایتی که در این زمینه فعالیت دارد معقول نخواهد بود. پس بهتر است برای یافتن وب سایت معتبر تحقیق لازم را انجام دهید.

توصیه ما سایت معتبر دیجی فالوور و بهره مندی از خدمات ارزشمند آن می باشد. این وب سایت میزان فالوور خریداری شده توسط کاربران را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار آنها قرار خواهد داد.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.