این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


نکاتی برای موفقیت در بازی پابجی موبایل

پابجی، بازی پرطرفدار رایانه شخصی و ایکس باکس وان است که ژانر بتل رویال را رواج داد. و امروزه به دستگاه های اندروید و آی او اس راه یافته است. این بازی با تمام پیچیدگی های خود روی انواع پلتفرم ها با تغییراتی در گیم پلی قابل اجرا است. ما لیستی از مواردی که در مورد این بازی باید بدانید را، گردآوری کرده ایم تا بتوانید به نفر 1 در هر بازی برسید و جشن بگیرید.

این موارد همگی تاثیر به سزایی در تقویت بازی شما خواهند گذاشت، اما همیشه توجه داشته باشید خرید یوسی پابجی موبایل به سرعت قدرت شما در بازی را افزایش خواهد داد. اگر قصد خرید داشتید، می توانید به سایت خرید یوسی پابجی موبایل دیاموند لند مراجعه نمایید.

1. تنظیمات خود را شخصی و سفارشی کنید

به طور پیش فرض، با یک کنترل مجازی در سمت چپ حرکت می کنید، در حالی که از انگشت شصت راست خود برای کنترل هدف خود استفاده می کنید. شلیک می کنید، مناظر را نشانه می روید ، خم می شوید ، آماده می شوید و با دکمه های مجازی در سمت راست صفحه به کوله پشتی خود دسترسی پیدا می کنید. می توانید طرح دکمه های مجازی را با کشیدن آنها در اطراف و تغییر اندازه و شفافیت آنها سفارشی کنید. حتی می توانید چندین ایستگاه از پیش تنظیم شده، را ذخیره کنید. طرح دکمه ای را که بیشتر با آن راحت هستید پیدا کنید تا بتوانید بهترین بازی خود را ارائه دهید.

تنظیمات بازی پابجی موبایل

2. از نقشه خود استفاده کنید

در نسخه موبایل، به جای قرار دادن نشانگرها بر روی نقشه، یک خط نقطه دار دارید که مستقیماً از مکان فعلی شما و همچنین فاصله ای که از آن دارید به مارکر خود هدایت می کنید، که این مورد دقیقا برعکس بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد، که شما اگر قصد خرید سی پی کالاف ارزان به سایت دیاموند لند می توانید مراجعه نمایید.

با مشاهده خط نشانگر خود در حالی که هنوز در هواپیما هستید ، متوجه می شوید که بهترین زمان برای پرش برای رسیدن به مکان مورد نظر شما چه زمانی است. علاوه بر این ، باید در هنگام بازی معمولاً به نقشه در بالا سمت راست صفحه توجه ویژه ای داشته باشید زیرا می تواند شلیک اسلحه و نزدیک شدن وسایل نقلیه را ردیابی کند. با این کار ، شما دائماً در مورد خطرات آینده هشدار می گیرید که به شما کمک می کند در حالی که دشمنان خود را از بین می برید ایمن بمانید.

3. به حرکت خود ادامه دهید، و هوشیار باشید

وقتی انگشت شصت سمت چپ خود را پایین می آورید و شخصیت خود را در اطراف حرکت می دهید، یک نماد در حال اجرا ظاهر می شود. انگشت شصت خود را روی نماد در حال حرکت بکشید و بدون نیاز به نگه داشتن دکمه، شخصیت شما در حالت دویدن قفل می شود. در حالی که سرعت خودکار خود را روشن کرده اید، می توانید نماد دوربین/چشم را در زیر نقشه خود گرفته و نگه دارید و بدون تغییر جهت موردنظر خود، آن را به اطراف بکشید تا به نظر آزاد برسد. این یک نکته خوب است که به شما کمک می کند تا نقشه های (برنامه)خود را برای بازیکنان حریف بررسی کنید در حالی که خود را به یک هدف سخت، برای ضربه زدن تبدیل می کنید.

4. غارت کارآمدتر می شود

به طور پیش فرض ، اسلحه و اقلام موجود دربازی را بر می دارید. هنگامی که پیوست های اسلحه سازگار پیدا می کنید، این اسلحه ها برای شما در مخزن سلاح شما قرار می گیرند. این یک ویژگی واقعاً مفید است که بدون دردسر، به ویژه در اوایل بازی وقتی در جستجوی منابع هستید، وجود دارد. هنگام برداشتن وسایل یا مدیریت کوله پشتی خود ، به حرکت خود ادامه دهید زیرا ماندن در یک جا می تواند شما را به هدفی برای شلیک بدل کند!

لوت کردن در پابجی

5. بازخورد جهت دار

چه در رایانه و چه درموبایل باشید ، صدا در پابجی بسیار مهم است. پابجی نسبت به جهت دوربین شما از صدای جهت دار استفاده می کند. بنابراین اگر در هدفون سمت چپ خود صدای پا را می شنوید، می دانید که در سمت چپ شما یک دشمن وجود دارد. اگر هدفون در دسترس ندارید، ناراحت نشوید. پابجی موبایل به جای تکیه بر نشانه های صوتی، به شما اطلاعات بصری بیشتری می دهد. اگر شلیک شده اید ، نشانگر ضربه ای در وسط صفحه شما نشان می دهد که گلوله از کدام جهت آمده است.

6. با هر دو دست شلیک کنید

وقتی در حال مبارزه هستید، متوجه می شوید که یک دکمه برای شلیک سلاح خود (در نماد دایره با گلوله نشان داده شده) در هر دو سمت راست و چپ صفحه دارید. هر دو عملکرد مشابهی دارند، بنابراین واقعاً به شما بستگی دارد که کدام طرف را ترجیح می دهید. اگرچه، به احتمال زیاد از هر دو استفاده خواهید کرد و باید بکنید. همچنین داشتن دو دکمه باعث می شود که با یک دست شلیک کنید در حالی که با دست دیگر هدف گرفته اید.

کنترل 2 دستی بازی

7. تلفن خود را به سمت هدف حرکت دهید

اگر بخواهیم روش دیگری را برای هدف گیری ترجیح دهیم، می توانید به تنظیمات بروید و ژیروسکوپ را روشن کنید. روشن نگه داشتن ژیروسکوپ برای لحظاتی که در حال تیراندازی هستید، هنگامی که به حرکات کوچک و کنترل شده نیاز دارید بسیار مفید است. با استفاده از این قابلیت می توانید به جای هدف گیری با لمس کردن صفحه نمایش، با کج کردن گوشی به سمت های مختلف اقدام به هدف گیری کنید. این ترفند در هنگام استفاده از اسنایپر و دوربین بسیار کاربردی است. اوایل کار احتمالا کار با این قابلیت برایتان سخت خواهد بود ولی با کمی تمرین در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یک حرفه ای خواهید شد.

8. درمان سریع و آسان

در پایین سمت چپ صفحه، درست در کنار سلاح، یک دکمه برای دسترسی سریع به اقلام درمانی خود دارید. این دکمه به طور خودکار به شما نشان می دهد که مفیدترین مورد درمانی در آن زمان کدام است. بنابراین اگر واقعاً از نظر سلامتی بسیار ضعیف هستید و Med Kit دارید، می توانید به سرعت از آن استفاده کنید. اگر فقط کمی صدمه دیده اید و می خواهید سلامتی خود را تکمیل کنید، می توانید باند های خود را به سرعت بریزید.

9. همه چیز، اول شدن نیست!

در پایان بازی، پابجی موبایل یک تجزیه و تحلیل جامع در اختیار شما قرار می دهد، از جمله تعداد کشته ها، آسیب های وارد شده، زمان بقا، بازیابی سلامتی و احیای مجدد. بنابراین حتی اگر اول نشدید هم، نگران نباشید. هنوز می توانید به sss خود افتخار کنید.

رنک اول در حملات پابجی

10. مراقب ربات های مصنوعی باشید

بازی های پابجی موبایل با تعداد قابل توجهی از ربات ها (اغلب پیراهن قرمز پوشیده اند) پر شده است. اگرچه این ممکن است رضایت شما را در یک بازی نبرد رویال از بین ببرد، اما این روش خوبی برای بازیکنان جدید است که سلاح های خود را آزمایش کرده و در مورد بازی اطلاعات کسب کنند.

جمع بندی: تمامی موارد بالا نکاتی بود که تیم دیاموند لند، جمع آوری کرد که شما در هنگام نبرد، برای شما کاربردی و مهم خواهد بود، اما توجه داشته باشید که، سایت خرید یوسی پابجی موبایل دیاموند لند به شدت به شما کمک می‌کند که؛ تجربه لذت بخش تر و بهتری از این بازی داشته باشید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.