امروز با بازیاتو همراه باشید تا نسخه دوم بازی افسانه‌ای بسیار پرطرفدار و محبوب Cut The Rope را به‌ شما معرفی کنیم. نسخه‌ای که طرفداران سری قبل را با انتشارش، شگفت‌زده و خوش‌حال کرد!

امکان ندارد که از طرفداران بازی‌های موبایلی در اندروید و یا آی او اس باشید و بازی فوق‌العاده Cut The Rope را تجربه نکرده باشید! فرقی ندارد پلیر معمولی باشید و یا همیشه بازی‌های موبایلی جدید را نصب و از اخبار آن‌ها خبر داشته باشید. بازی Cut The Rope 2 همانند اولین نسخه، می‌تواند با انتشارش شما را خوش‌حال و سرگرم کند.

معرفی بازی cut the rope2

اگر از کسانی هستید که تا به امروز بازی جذاب Cut The Rope را تجربه نکرده‌اند، بیایید تا داستان بازی را برای شما بازگو کنیم. هدفی که ما در بازی داریم، رساندن شکلات و سیر کردن Om Nom در مراحل بسیار زیاد و با قطع کردن طناب‌های موجود در بازی است. البته این را بدانید که این کار، اصلا ساده نیست و ممکن است در یک مرحله، چندین بار شکلات را بیاندازید و باعث ناراحتی او شوید. برای راه‌یابی به مراحل جدید و کامل کردن آن‌ها، حتما باید تمام ستاره‌های هر مرحله را جمع‌آوری کنید؛ وگرنه باید برای ورود به هر سری از مراحل، به سطح‌های قبلی برگردید و آن‌ها را کامل کنید!

بازی Cut The Rope ۲ در عین جذابیت، بسیار اعتیاد‌آور و چالش‌برانگیز است و ممکن است بدون توجه به گذر زمان، ساعت‌های زیادی از روز را با آن سرگرم شوید. بازی در نسخه دوم هم، داستان Om Nom را دنبال می‌کند؛ یک موجود سبز رنگ خند‌ه‌رو که تنها گرسنه است و برای رسیدن به غذا، به کمک شما نیاز دارد. با دوستان او یعنی  Nommies و hop در سفر دور و دراز خود ملاقات کنید و بیش از ۱۶۰ مرحله متفاوت و جذاب را در این دنباله از بازی تجربه و کامل کنید؛ مراحلی که شما را به کوهستان‌های پر ارتفاع، شهر‌های شلوغ، حیاط‌ها و تونل‌های زیرزمینی می‌برد و طبیعتا در این سفر، موجود سبز رنگ ما نباید گرسنه بماند؛ زیرا که پا گذاشتن به تمام این مکان‌ها، فقط یک دلیل دارد؛ شکلات!

معرفی بازی

در بین راه با بیش از ۷ دوست از Om Nom آشنا شوید و از وجود آن‌ها برای رد کردن مراحل و حل کردن معماها استفاده کنید. با به‌دست آوردن امتیاز بیش‌تر لباس‌های جدید تهیه کنید و کاراکتر را شخصی‌سازی کنید. همین‌طور اگر از بریدن طناب‌ها خسته شدید، داستان‌های کارتونی Om Nom را بدون حتی خارج شدن از بازی تماشا کنید و با شخصیت، خواسته‌ها و دوستان او بیش‌تر آشنا شوید!

بازی Cut The Rope ۲ همانند نسخه اول، مراحل و چالش‌های جدید و زیادی به همراه دارد. فرقی هم ندارد که بزرگ‌سال یا کودک باشید تا این عنوان را تجربه کنید؛ این بازی برای تمام گروه‌های سنی ساخته شده است و هر کسی می‌تواند از آن لذت ببرد. مغز خود را برای حل کردن معما‌ها براساس قوانین فیزیک آماده کنید و بازی را پیش ببرید! اگر اولین نسخه این بازی را تجربه کردید و خوشتان آمد، قطعا از دومین نسخه هم لذت خواهید برد.