این روزها بازی‌های رقابتی چند نفره طرفدار زیادی دارند و افراد به کمک آن‌ها می‌توانند از بازی با دوستان خود لذت ببرند، بازی Crash of Cars یکی از آن‌ها است.

شروع این بازی همراه با یک ویدئوی آموزشی است که نحوه انجام بازی را در مدت زمان کوتاهی به شما نشان می‌دهد، البته این آموزش تنها یک بار پخش می‌شود.

هدف از این بازی رقابت با سایر اتومبیل‌ها برای رسیدن به خط پایان نیست! بلکه شما باید تاج‌هایی که در نقشه بازی وجود دارند را جمع‌ آوری کنید. هر‌قدر تعداد تاج‌های بیشتری را جمع کنید، امتیاز شما بیشتر می‌شود و امتیاز بیشتر به معنی تصاحب یک اتومبیل با قابلیت‌های ویژه است.

نحوه بازی به این صورت است که با حرکت دادن دو انگشت خود روی صفحه، اتومبیل را کنترل کرده و به سمت تاج ها هدایت می‌کنید. شما می‌توانید با پایین کشیدن و نگه داشتن انگشت خود مسیر حرکت ماشین را عوض کنید. با این کار و کنترل اتومبیل خود توسط انگشتان و چرخش یا به عقب برگشتن، می‌توانید از مرکز درگیری‌ها دور شوید و در یک نقطه امن تاج‌ها را جمع‌آوری کنید.

در این بازی لازم است تمام تمرکز خود را بر روی افزایش سرعت و آسیب ندیدن بگذارید. پس پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن اتومبیل‌های کوچکتر را انتخاب کنید تا به راحتی از دست رقبای خود فرار کنید.

تصویر بازی Crash of Cars

طراحی این بازی به نحوی است که موقعیت سایر رقبای شما را با نشان‌های رنگی در سطح نقشه نشان می‌دهد. نوار سبز رنگی که بالای کادر وجود دارد سطح سلامت اتومبیل شما را مشخص می‌کند. البته که آسیب دیدن اتومبیل شما در رقابت با بقیه، به معنای باخت نیست. شما می‌توانید بر اساس تعداد تاج‌هایی که به دست آورده‌اید یک اتومبیل جدید برای خود بخرید و مسابقه را ادامه دهید.

روی هر کدام از نقشه‌های این بازی موانع متعددی با اشکال مختلف وجود دارند. برخورد به آن‌ها می‌تواند به اتومبیل شما آسیب برساند یا سرعتتان را کم کند. برای افزایش سرعت اتومبیل خود کافی است تمام تاج‌های موجود در نقشه را جمع آوری کنید. چون برخورد با هر تاج سرعت اتومبیل را بالا می‌برد.

در بازی Crash of Cars اتومبیل‌ها در سطح‌های مختلف می‌توانند به شما در رقابت با سایرین کمک کنند. پس مهم است بهترین اتومبیل را در اختیار داشته باشید، چون در این بازی قدرت جنگندگی هر اتومبیل نکته مهم برای پیروزی است. علاوه بر این، چون هدف اصلی از این بازی جمع کردن تاج ها است، ضربه زدن به اتومبیل دیگران تاج‌های آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.

دانلود بازی Crash of Cars

در پایان اگر دنبال یک بازی اکشن و پرهیجان می‌گردید، بازی Crash of Car انتخاب خوبی است تا دوستان خود را به یک چالش جذاب دعوت کنید.

خصوصیات بازی Crash of Cars در یک نگاه:

  • امکان بازی با دوستان به صورت آنلاین
  • امکان بازی تک نفره
  • وجود بیش از 80 اتومبیل با ویژگی‌های منحصر به فرد
  • وجود نقشه‌های مختلف با طراحی زیبا
  • خلاقیت بالا در طراحی اتومبیل‌ها
  • گرافیک زیبا و طراحی فانتزی فضای بازی