بسیاری از ما با بازی پرطرفدار و خاطره‌انگیز کرش خاطره داریم و آن‌را روی کنسول‌های خانگی در نسل‌های مختلف تجربه کرده‌ایم! این‌بار می‌خواهیم بازی Crash Bandicoot On the Run را که اتفاقا روی گوشی‌های موبایل اجرا می‌شود را به شما معرفی کنیم. با بازیاتو همراه باشید!

خیلی از ما که مدت زیادی‌ست بازی می‌کنیم، کرش بندیکوت و دنیای او و دیگر کارکتر‌ها را به خوبی می‌شناسیم؛ حتی بازی ریسینگ قدیمی آن را تجربه کرده‌ایم و عاشق انواع نسخه‌های بازی کرش شده‌ایم. کرش حالا به پلتفرم موبایل آمده تا باز هم یاد و خاطره شیرین خود را برای‌مان زنده کند. اما این نسخه یک ریسینگ نیست بلکه یک بازی رانر مخصوص گوشی‌های تلفن همراه است. این‌بار کرش در‌حال فرار است و ما قرار است کنترل او را به‌دست بگیریم! فرار و دویدن در بازی Crash Bandicoot On the Run به این معناست که ما رقابتی سخت برای فرار و ادامه دویدن در وومپا آیلند Wumpa Island را در پیش داریم تا دنیا را از دست دکتر نئو کورتکس (Dr.Neo Cortex) نجات دهیم.

بازی کرش برای موبایل

گیم‌پلی کلاسیک و جذاب!

در راه‌ها و جاده‌های دور و دراز جزیره بدوید، بپرید و چرخ بزنید. همراه با بهترین کاراکتر‌های کلاسیک و موردعلاقه کرش بندیکوت دنیای کرش را کشف کنید و لذت ببرید. به مکان‌های قدیمی جزیره وومپا مثل : ترتل وودس و لاست سیتی بروید، حقایق و نکات جالب آن‌ را کشف کنید و امتیاز هرچه بیشتر دریافت کنید!

مبارزه‌های متنوع!

باس فایت‌های متنوع و جذاب داشته باشید! با کاراکتر‌های سرشناس و پرطرفدار بازی مثل Scorporilla ،Nitrus Brio و Nina Cortex مبارزه کنید تا صاحب پاداش‌های مختلف و ارزشمند شوید. کاراکتر خود و آیتم‌هایی را که در دست دارید را ارتقا دهید تا بتوانید روبروی مینیون‌های Neo Cortex مقاومت کنید. به جنگ‌های مختلف بروید و پاداش‌ها را باز کنید تا کرکتر خود را بسازید و قوی‌تر شوید!

هوشمندانه به جلو بروید!

با بهترین شخصیت‌های دنیای کرش بندیکوت تیم تشکیل بدهید و کار مقابله با دشمنان را برای خود آسان‌تر کنید. آیتم‌های متنوع را از دنیای بازی و جاده‌های پیش‌رو جمع‌آوری کنید و وسایل و اسلحه‌های جدید برای خود بسازید! بمب‌ها و تفنگ‌های قدرتمند بازی را برای خود فعال کنید و از آن‌ها برای دفاع از خود استفاده کنید! درکل نوع بازی شما و هوشمند بودن شما و کاراکترتان، در پیروزی و پیشرفت در این بازی بسیار مهم است.

بازی سگا

کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید!

در طول بازی شما می‌توانید با به پایان رساندن مراحل هرچه بهتر و سریع‌تر آیتم‌ها و اسکین‌های مختلفی را برای کرش یا شخصیت موردعلاقه خود آزاد یا پیدا کنید تا بهتر و قدرتمند‌تر به نظر بیایید! همین‌طور شما می‌توانید برای پیش‌رفت سریع‌تر در بازی، چلنج‌ها را کامل کنید و امتیاز بیش‌تری دریافت کنید.

آنلاین بازی کنید!

تیم خود را تشکیل دهید و با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید! به اتحاد‌ها و گروه‌های مختلف بروید و در‌کنار آن‌ها به بازی بپردازید. بازی Crash Bandicoot On the Run یک بازی جذاب و پرطرفدار برای کسانی‌ست که به دنیای Crash Bandicoot علاقه دارند. حالا فرصت خوبی‌ست که یک نسخه از این عنوان را روی تلفن‌های همراه تجربه کنید.