بازی جدید استودیو Viktor Bohush یک بازی در سبک پازل است که شما باید در آن با چرخاندن و تعویض مکان بلوک‌‎های مختلف پازل
مرحله‌های مختلف را حل کنید. در ادامه با معرفی بازی Connect Me – Logic Puzzle همراه بازیاتو باشید.

اگر به بازی‌های پازل علاقه‌مندید و دوست دارید تا ساعت‌ها مجذوب یک بازی شوید و خود را به چالش بکشید، این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما در معرفی بازی Connect Me – Logic Puzzle یک هدف ساده دارید: پازل مرحله را با تعویض مکان بلوک‌های رنگی یا چرخاندن آن‌ها حل کنید. این ممکن است در ابتدا برای شما کمی ساده به‌نظر برسد، اما بعد از انجام چند مرحله می‌بینید که کیفیت پازل‌ها و چالش آن‌ها بالاتر می‌رود و این باعث می‌شود که علاقه‌مندان به سبک پازل از این بازی لذت بیش‌تری ببرند.

بازی کانکت می

حدود 800 مرحله در این بازی جذاب گنجانده شده است و شما قطعا زمان زیادی را باید برای بازی‌ کردن و تجربه‌کردن آن‌ها سپری کنید؛ ولی این کار ارزشش را خواهد داشت زیرا هر مرحله چالش‌های جدیدی به ارمغان می‌آورد. در معرفی بازی Connect Me – Logic Puzzle شش نوع بلوک وجود دارد که هر کدام ویژگی خاصی دارند. بلوک قرمز غیرقابل دستکاری است و شما نمی‌توانید آن‌ را بچرخانید یا تکان دهید. بلوک‌های سبز از طرفی قابلیت تغییر مکان را دارند ولی قابلیت چرخاندن آن‌ها وجود ندارد. بلوک‌های آبی را می‌توانید بچرخانید ولی نمی‌توانید آن‌ها را تکان دهید.

این تنوع بلوک‌ها باعث می‌شود که شما بتوانید هر مرحله را با خلاقیت خود انجام دهید و باعث می‌شود که بازی جذابیت بیشتری داشته باشد. مطمئنا اگر بازی‌های مشابه این بازی مثل UnpuzzleX یا Favo! را انجام داده باشید متوجه شباهت‌ها و تفاوت‌های بین این بازی با آنها خواهید شد. طراحی گرافیکی بازی و صداگذاری معرفی بازی Connect Me – Logic Puzzle جذاب است و شما بعد از چند ساعت بازی‌ کردن از بازی خسته نخواهید شد. انجام این بازی هنگامی‌که در حال استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هستید بسیار مناسب است و برای شما مفرح خواهد بود.

بازی پازلی برای موبایل

تنها ویژگی منفی این بازی وجود تبلیغات درون بازی است که می‌توانید با پرداخت پول کمی نسخه پرو را خریداری کنید و از شر آن‌ها خلاص شوید. البته چون انجام مراحلی کمی زمان می‌برد شما بعد از دیدن تبلغی پس از مدت طولانی خسته نخواهید شد. این بازی به‌گونه‌ای شما را جذب خود خواهد کرد که ممکن است در ابتدا با خود بگویید که بعد از یک مرحله دیگر بازی را خواهم بست ولی بعد از چند ساعت خود را مجذوب آن ببینید. همانند بسیاری از بازی‌های دیگر در این سبک، شما می‌توانید بعد از دیدن یک تبلیغ کوتاه یک راهنمایی دریافت کنید که البته زیاد هم جالب نیستند و ما به شما توصیه می‌کنیم تا با اتکا به دانش و خلاقیت خود مراحل را انجام دهید تا حس بهتری داشته باشید.

بازی بعد از مرحله بیستم به بعد کمی شروع به سخت‌ شدن می‌کند و اینجاست که چالش اصلی بازی را خواهید دید. شما باید بتوانید با تمرکز و خلاقیت خود مراحل را طی کنید تا چالش‌های جدیدی ببینید. البته شاید بخواهید که مراحل را رد کنید یا آن‌ها را انجام دهید، در هر صورت می‌توانید این کار را در منوی اصلی بازی ببینید. پاسخگویی اپلیکیشن بازی به لمس صفحه بسیار مطلوب است و شما در حین بازی‌ کردن دچار مشکلی در این زمینه نخواهید شد. ناگفته نماند که ممکن است موسیقی بازی بعد از مدتی شما را خسته کند.

اگر به بازی‌های چالشی در سبک پازل علاقه‌مندید و می‌خواهید ذهن خود را برای حل معماهای این بازی با چرخاندن و تکان‌دادن بلوک‌ها
تقویت کنید، ما به شما تجربه این بازی را پیشنهاد می‌کنیم.