این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


یکی از تفاوت های اندروید با سیستم عامل  Ios که به نوعی سبب افزایش محبوبیت اندروید بخصوص در بین جوانان مشتاق بازی های دیجیتالی شده است ، امکان هک و مود کردن بازی های اندرویدی می باشد . این مهم به دلیل اپن سورس بودن اندروید و آزادی عمل بسیار زیاد ویرایش کننده های بازی می باشد . در این پست به چند بازی بسیار محبوب اندروید که نسخه ی مود شده ی آنها نیز محبوبیتی بسیار زیاد دارند اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید …

بازی های مود شده اندروید :

بازی های مود شده اندروید بیشتر به دلیل در اختیار قرار دادن امکانات پولی بازی ها به صورت رایگان، طرفداران بسیاری پیدا کرده است . هرچند در عمل بسیاری از بازی کنندگان چون تلاشی برای بدست آوردن امتیازات بازی انجام نمیدهند سریعتر از نسخه ی اصلی از بازی خسته شده و پیگیر آن نمی شوند. با این حال برخی بازی ها همچون بازی های ماشین سواری یا بازی های مبارزه ای، همچون جی تی ای، نسخه های هک شده و مود شده ی جذابی نیز دارند که می تواند تا مدت های بسیاری شما را مشغول خود نمیاد . دانلود بازی اندروید مود شده ، بخصوص در فصل تابستان به شدت افزایش پیدا می کند و در این بین برخی از بازی ها طرفداران بسیار بیشتری نسبت به دیگر بازی ها دارند. در ذیل به معرفی برخی از محبوب ترین بازی های اندرویدی مود شده می پردازیم که در تابستان امسال دانلود بیشتری نسبت به دیگر بازی های در سایت کافه اپس داشته اند .

هک کلش رویال :

کلش رویال برای اولین بار در سال 2016 برای اندروید معرفی شد که به دلیل سابقه ی بسیار روشن شرکت سوپرسل در ارائه ی بازی های استراتژی با استقبال بسیار بالایی مواجه شد . بازی به نوعی بازی نبردهاست و هر بازیکن به شدت در صدد پیروزی بر نفر مقابل خود می باشد . بازی ارتباط مستقیمی با استراتژی شما در انتخاب کارت و حمله و دفاع دارد و هر چقدر که تجربه ی شما در میدان های نبرد بیشتر باشد سریعتر به نتیجه خواهید رسید . به دلیل آنلاین بودن سرور های بازی امکان مود شدن نسخه ی اصلی وجود ندارد .

کلش رویال مود شده

 در کلش رویال هک شده کاربر به سرور های هک متصل می شود و می تواند تمرینی بسیار خوب برای مبارزات حقیقی را تمرین کند. استفاده از این سرور ها علاوه بر افزایش آشنایی با استراتژی های مختلف ، می تواند راهگشای حمله های حساب شده در بازی حقیقی نیز باشد . توصیه می کنیم که در کنار نسخه ی اصلی این نسخه را نیز استفاده کنید تا استراتژی قوی تری داشته باشید .

هک کلش اف کلنز :

کلش اف کلنز بدون شک در صدر محبوب ترین بازی های استراتژی اندروید قرار دارد . بعد از گذشت چندین سال از عرضه ی این بازی هنوز بسیاری از افراد در سنین مختلف در حال انجام این بازی در کلن های دوستانه و شخصی هستند و همچنان از انجام این بازی جذاب لذت می برند . کلش اف کلنز هک شده نیز همانند کلش رویال، جدا از نسخه ی اصلی است و کاربر می تواند با استفاده از نسخه ی هک شده استراتژی ها و توانایی های حمله و دفاع خود را بالا برده و با ابزارها و توانایی های قهرمانان بازی بیشتر و سریعتر آشنا شود .

هک برول استارز :

برول استارز از دیگر بازی های شرکت سوپرسل است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است . بازی همچون سری بازی های قبل Supercell آنلاین بوده و امکان بازی کردن گروهی نیز وجود دارد . وجود قهرمان های مختلف و باز هم تاثیر مستقیم استراتژی ها در موفقیت بازی تاثیر بسیاری دارد . هک برول استارز نیز مانند دو نسخه ی مود شده معرفی شده به صورت جدا از سرور اصلی می باشد و فقط به منظور افزایش آگهی بازی کننده در نظر گرفته شده است . این مورد نیز می تواند سبب افزایش توانایی های فرد در انجام سنجیده ی بازی اصلی و پیروزی های بیشتر در مقابل دشمنان شود .

دریم لیگ 2020 هک شده :

دریم لیگ از محبوب ترین بازی های فوتبالی اندروید می باشد . این بازی به دلیل داشتن گیم پلی فوق العاده این محبوبیت بالا را بدست آورده است که در سال های اخیر توسعه ی گرافیک بازی کمک شایانی در جذب بازی کنندگان جدید به این بازی کرده است .

دریم لیگ 2020 مود شده

هر ساله و قبل از ارائه ی نسخه ی رسمی دریم لیگ، نسخه های هک شده و مود شده سالیان قبل با تغییرات فراوان به عنوان نسخه ی مود شده سال جدید ارائه می شوند که می توانند تا ارائه ی رسمی نسخه ی جدید بازی کنندگان را سرگرم خود کنند. امسال نیز قبل از ارائه ی دریم لیگ 2020 ، نسخه ی مود شده با تغییرات فراوان و جذابیت های بسیار نسبت به نسخه ی 2019 ارائه شده است که می تواند ساعت ها سبب سرگرم شدن کاربران شود.

نتیجه گیری :

در این مقاله به معرفی 4 بازی مود شده ی بسیار جذاب اندروید پرداختیم و از ویژگی های نسخه ی های مود شده ی آنها که سبب گرایش کاربران به دانلود آنها می شود صحبت کردیم . استفاده از قابلیت های بسیاری که نسخه های مود شده در اختیار بازی کنندگان قرار میدهند همواره در شروع انجام بازی، هیجان بسیاری را برای بازی کننده به همراه دارد اما رفته رفته از هیجان بازی کننده کاسته میشود . دلیل این امر را می توان در عدم وجود هیچ انگیزه ای برای ادامه ی بازی یافت ! وقتی شما در همان مرحله ی اول ، پول بی نهایت دارید ، تمامی قفل های بازی را پیش روی خود باز شده می بینید ، چه انگیزه ای برای ادامه ی بازی، باز خواهد ماند ؟ با تمام این گفته باز هم دانلود نسخه ی های مود شده بخصوص در سایت های دانلود اینترنتی همچون کافه اپس اندروید بسیار زیاد بوده و به نظر نمیرسد که از تعداد این کاربران نیز کاسته شود.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.