این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


کلش آف کلنز از تاریخ ۲ اوت سال ۲۰۱۲ میلادی تا امروز به عنوان یکی از پر مخاطب ترین بازی های موبایل در پلتفرم های مختلف شناخته می شود. قیمت خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز از ابتدا تا امروز بر اساس لول، سطح تاون ، قدرت، سطح نیرو ها و … تایید می شود.این مقاله را تا اخر مطالعه کنید تا شما را با جنجالی ترین خرید های بازی و اکانت کلش اف کلنز آشنا شوید.

خرید اکانت کلش اف کلنز

کلش آف کلنز از تاریخ ۲ اوت سال ۲۰۱۲ میلادی تا امروز به عنوان یکی از پر مخاطب ترین بازی های موبایل در پلتفرم های مختلف شناخته می شود. قیمت خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز از ابتدا تا امروز بر اساس لول، سطح تاون ، قدرت، سطح نیرو ها و … تایید می شود. در سال های اول ارائه این بازی، تالار شهر یا همان تاون هال تنها تا لول ۱۰ قابلیت ارتقا داشت و بهترین پلیر های دنیا در این تاون هال قرار داشتند. به همین دلیل اکانت هایی با تاون هال ۹ یا ۸ نیز از قیمت بسیار خوبی در بین کاربران بازی کلش آف کلنز برخوردار بودند اما با گذشت زمان و با ارائه آپدیت های جدید تر، دسترسی به تاون هال های بالاتر برای کاربران امکان پذیر شد و امکانات ، قهرمانان، آپشن ها و … بیشتری به بازی اضافه شد. به همین دلیل قیمت دهکده هایی با تاون هال ۸، ۹ و… کمتر شد و به مرور زمان خرید و فروش این اکانت ها در بین کاربران انجام نمی شد. امروزه و در حال حاضر کمپانی سوپر سل تاون هال ۱۴( تالار شهر ۱۴ ) را نیز به کاربران بازی کلش آف کلنز معرفی کرده است و امکان دسترسی و استفاده از آن را به کاربران این بازی محبوب و هیجان انگیز داده است.

با ارائه تاون هال های جدید، خرید اکانت کلش که  که از تاون هال پایین تری برخوردار بود کاهش یافت. زیرا همزمان با ارائه تالار شهر جدید، لول و سطح جدیدی برای بسیاری از نیرو ها و ساختمان های موجود در دهکده نیز ارائه میشد و دهکده هایی که از تاون هال پایین تری برخوردار بودند از اوج فاصله بیشتری میگرفتند. به همین دلیل قیمت دهکده هایی که تاون هال ۹ یا ۱۰ دارند امروزه نسبت به سال ۲۰۱۲ یا ۲۰۱۳ میلادی بسیار کاهش یافته است و دهکده هایی با تاون هال ۱۴ بسیار ارزشمندتر از آن ها هستند. در بازی کلش آف کلنز با بالا بردن سطح تاون هال خود به نیرو ها، قهرمانان، ساختمان ها و آپشن های جدیدی دست پیدا میکنید و دهکده شما از نظر دفاعی و تهاجمی قوی تر می شود. به همین دلیل کمپانی سوپرسل سعی میکند که با فاصله های زمانی نسبتا طولانی به ارائه آپدیت ها و تاون هال های جدید بپردازد تا سطح کیفیت دهکده های داخل بازی، سطح هیجان کاربران و میزان خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز را در بین کاربران افزایش یابد. در ادامه این مقاله به بررسی آپدیت های بازی می پردازیم.

جنجالی ترین خرید های اکانت بازی کلش اف کلنز

می دانیم که خرید اکانت کلش اف کلنز یکی از پر سر و صدا ترین مواردی است که از لحاظ درآمدی می تواند هم برای فروشنده و هم برای خریدار سودآور باشد اما چند مورد از جنجالی ترین اکانت هایی که به دلیل بالا بودن لول ها و تان هال ها در بین چند نفر دست به دست شده تا بتونن این اکانت های کلش رو به دست بیارن آشنا میشیم ، البته با توجه به اینکه برای شما خسته کننده نباشه تصاویری که در زیر میبینین لول های این اکانت ها و مواردی که از شخصیت ها وجود دارد گویای بزرگی و کامل بودن این اکانت ها هست ، پس کمی اطلاعات درباره ی بازی کلش اف کلنز داشته باشید میتوانید این موارد را کامل بررسی کنید.

تاثیر آپدیت های بازی بر روی قیمت خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز

همانطور که در بخش قبلی به ان اشاره کردیم، کمپانی سازنده بازی کلش آف کلنز هرساله آپدیت های جدید برای این بازی به کاربران ان ارائه میکند و در بسیاری از این آپدیت ها امکانات و تجهیزات جدیدی به بازی اضافه می شود. اما به این نکته توجه داشته باشید که تمامی آپدیت های بازی برای معرفی تاون هال جدید نیست و آپدیت های ارائه شده برای بازی میتواند با هدف معرفی نیروی جدید، برگزاری رویدادی جدید، بر طرف کردن باگ های بازی، حذف کردن برخی آپشن ها مثل چت جهانی یا گلوبال و یا … باشد. اما اکثر این آپدیت ها تاثیر چندانی بر روی قیمت اکانت های کاربران نمیگذارد و تنها اپدیت تاثیر گذار بر روی خرید اکانت کلش اف کلنز، آپدیتی است که در آن تاون هال جدیدی به گیمر های این بازی معرفی می شود و آن ها را با قسمت جدیدی از بازی کلش آف کلنز آشنا می کند. ورژن های جدید معرفی شده از بازی با تاون هال جدید سبب میشود که اکانت هایی که از تاون هال لول پایین تری برخوردار هستند از اوج قیمتی خود فاصله بگیرند و قیمت ان ها سقوط کند ولی اکانت هایی که خود را به بالاترین سطح ممکن از نظر تاون هال، نیرو  و … می رسانند با رشد قیمتی مواجه می شوند.

آپدیت های بازی علاوه بر تاثیر روی قیمت اکانت های کاربران باعث حفظ جذابیت بازی نیز می شوند و یکی از دلایل اصلی محبوبیت بازی کلش اف کلنز بعد از گذشت ۸ سال می باشند. 

اگز قصد خرید و فروش اکانت کلش را دارید پس کوک سنتر را از دست ندهید!

بازی کلش آف کلنز از همان سال های ابتدایی عرضه به عنوان یک پدیده در بازی های موبایل شناخته شد و نظر بسیاری از گیمر های موبایل رو به خود جلب کرد. این بازی استراتژیک از نظر گرافیک و ایده در زمان خود جز بهترین های دنیای بازی های موبایل بود، به همین دلیل با استقبال بی نظیر کاربران مواجه شد. رشد چشمگیر طرفداران این بازی سبب شد که بسیاری از افراد برای خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز اقدام کنند و از محبوبیت بسیار زیاد این بازی سو استفاده کنند. با توجه به اینکه اکانت های کلش بر روی ایمیل افراد قرار می گیرند شما برای فروش اکانت خود باید جیمیل و رمز آن را در اختیار خریدار قرار دهید که همین کار سبب میشود احتمال کلاهبرداری و … در حین معاملات بالا برود. وب سایت کوک سنتر یکی از معتبر ترین وب سایت های فعال در زمینه خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز، اکانت کلش رویال، کلن کلش آف کلنز و … می باشد که با قوانین و ضوابط خود توانسته است از هرگونه سودجویی و کلاهبرداری جلوگیری کند. این سایت علاوه بر فراهم کردن بستری امن برای معاملات شما، امکانات و قابلیت های بی نظیری دارد که شما میتوانید از ان برای تخمین قیمت دهکده خود، بازدید از آگهی فروش اکانت های دیگران و … استفاده کنید. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت اکانت های مختلف به وب سایت کوک سنتر مراجعه فرمایید و از طریق راه های ارتباطی موجود با پشتیبان های این سایت ارتباط برقرار کنید. یکی از بهترین اپشن های وب سایت کوک سنتر، امکان خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز بدون واسطه است زیرا معامله بدون واسطه سبب میشود که بیشترین سود به کاربران بازی برسد. شما میتوانید با مراجعه به ادرس coccenter.net از تمامی امکانات کوک سنتر بهره مند شوید و از آگهی های فروش موجود در این سایت بازدید کنید و در صورت نیاز اکانت مورد نظر خود را خریداری نمایید.

پیشنهاد ما : شما میتوانید با سرچ کلمه خرید اکانت کلش ، یا خرید اکانت کلش اف کلنز در صفحه اول گوگل وارد وب سایت کوک سنتر شده و از خدمات خرید و فروش اکانت کلش با قیمت مناسب استفاده کنید. ما که استفاده کردیم عالی بود .


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.