این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


ما در دنیایی قرار داریم که همه چیز موازی هم اتفاق می افتد،گاه دیرتر گاه زودتر.کاراکتر ما موجودی پیکسلی است که میبایست از موانع موجود بر سر راهش جاخالی داده و برای اینکار به خط مقابلش(بالا یا پایین)جهش کرده و از آنجا بازی را ادامه می دهد.

در مواقعی زمانی که کاراکتر خود را کمی حرکت داده اید،ناگهان دوربین شروع به نزدیک شدن به شما میکند و دید شما محدود میشود و در آن زمان باید سرعت عمل زیادی داشته باشید تا با موانع برخورد نکنید.در لحظاتی از بازی شاهد اتفاقی مخالف این نیز هستیم و میبینیم که دوربین از کاراکتر ما دور شده و ما دید وسیعی به نقشه ی پیش رویمان داریم و در این حالت تشخیص کاراکتر ما کاری سخت میشود.

تعدد نقشه و کاراکتر قابل بازی باعث میشود تا از بازی زده نشویم و لحظاتی وجود دارد که دوربین از شما دور شده و دل تان نمیخواهد که به حالت عادی برگردد زیرا تصویری که از محیط کلی بازی میبینید،زیبا و دوست داشتنی است.
سرعت بازی رفته رفته افزایش می یابد و هیجان بازی را دو چندان میکند و لحظه ای میرسد که با خود میگویید که اگر لحظه ای چشم از صفحه بردارید یا چشم برهم بگذارید، بازی را خواهید باخت و مساله این است که درست حدس زدید!

گیم پلی

بازیکن میبایست با ضربه زدن به صفحه کاراکتر را از پایین به بالا یا بالعکس جابه جا کند.
قدرتی در بازی وجود دارد که برای پر شدنش کافیست مربع های رنگیِ در مسیر را دریافت کنید و بعد از آنکه گزینه برایمان فعال شد،با کلیک بر روی آن میتوانید برای مدت زمان مشخصی هر چه مانع بر سر راهتان است را نابود کنید و به پیش بروید.
همانطور که پیش تر اشاره کردم در بازی نقشه های مختلف و کاراکتر های مختلفی وجود دارد،از معدن و جنگل گرفته تا فضا!
موسیقی بازی هم مناسب فضای هیجانی و سرعتی بازی هست.

غوطه ور در دنیایی تمام نشدنی

کاراکتر ها به سرعت میدوند تا شاید راه فراری از این دنیای موازی پیدا کنند زیرا آن ها به این دنیا تعلق ندارند و طی فعل و انفعالاتی وارد این جهان شبه موازی شده اند.ولی با دویدن و زنده ماندن فقط میتوانند به اماکن جدیدی ورود کنند ونه خارج شدن از آن.
هدف شما از پیش روی و زنده ماندن این است که به حد مشخصی از مسیر طی شده برسید تا بتوانید نقشه ها و کاراکتر های دیگر بازی را هم باز کنید.
در نقاطی از مسیر هم با پورتال هایی برمیخوریم که با وارد شدن به آن از قسمتی دیگر از نشه سر درمیاوریم

جمع بندی

دنیایی که کاراکترهای بازی در آن قرار دارند،دنیای عجیبی ست. به کاراکترهای بازی کمک کنید تا به سمت مسیر خروجی نامعلومی که در بازی قرار داده شده حرکت کرده و در این بین باید حواستان به دنیای عجیب این بازی مثل دوربین “گیج”آن و پورتال هایی که گاه و بی گاه بر سر راهتان قرار میگیرد،باشد تا بتوانید بالاخره به پایانی که برای شما و کاراکترتان در نظر گرفته شده است برسید.​​​​​​​

این بازی توسط استودیو بازی سازی ورنا گیمز ساخته شده است.

دانلود بازی چسبنده از کافه بازار


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.