این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


آموزش استخراج بیت کوین

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که حدود ۱۳ سال است که در بازار ارز دیجیتال منتشر شده و رشد چند میلیونی را تجربه کرده است و در حال حاضر تشکیل دهنده یکی از بزرگ ترین بخش های دنیای ملی است. استخراج بیت کوین یکی از کارهایی است که اکثر افراد حتی با استفاده از کامپیوترهای خانگی این کار را انجام می دهند و ارز دیجیتال بیت کوین در حال حاضر یک صنعت بزرگ میلیارد دلاری است که افراد بسیار زیادی را ترغیب و وسوسه می کند تا به این صنعت بپیوندند.درآمد زدایی از بیت کوین و استخراج آن برای هر شخصی وسوسه کننده است. اشخاص می تواند با یک دستگاهی که انرژی آن از برق تامین می شود بیت کوین استخراج کنند در واقع ثروت تولید استفاده کنند.

به همین دلیل برای بسیاری از مردم این موضوع یک بسیار عجیب و غریب است که بتوانند با استفاده از یک دستگاه ثروت برای خود ایجاد کنند در واقع ثروت زداییکنند. بسیاری از اشخاص نمی دانند که استخراج بیت کوین چیست و در استخراج ارز دیجیتال بیت کوین اشخاص چه کاری انجام می دهند که می توانند ثروت جمع آوری کنند. بیت کوین یک شبکه غیر متمرکز و در واقع یک ارز دیجیتال است که به هیچ کشور یا چیز دیگری وابستگی ندارد به بیان ساده تر یعنی بیت کوین یک شبکه غیر متمرکز است که مالکی ندارد و هیچ شخصی نمی تواند به تنهایی بیت کوین را که یک ارز دیجیتال است کنترل کند. بنابراین شما در هر جای دنیا که زندگی کنید می توانید به شبکه بیت کوین متصل شوید و از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنید چون که بیت کوین در دست دارندگان خودش است. این روز ها خرید و فروش بیت کوین در کیف پول ارز دیجیتال انجام می شود. 

تجهیزات مورد نیاز برای استخراج

شما اگر بخواهید وارد یک صنعت شوید و یک کاری انجام دهید مسلما به ابزار و تجهیزاتی لازم دارید که بتوانید یک کار را به بهترین شکل انجام دهید. بنابراین بیت کوین مانند دیگر صنایع است و برای استخراج بیت کوین شما باید تجهیزات و ابزار لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. لازم به ذکر است که نوع تجهیزات و تعداد تجهیزات بستگی به بزرگ و کوچک بودن فعالیت شما دارد. شما برای استخراج بیت کوین به دستگاه هایی مانند دستگاه ASIC یا دستگاه استخراج مخصوص لازم دارید. در چند سال اخیر استخراج بیت کوین با کامپیوتر های شخصی انجام می شد اما امروزه با توجه به اینکه ارز دیجیتال بیت کوین افزایش پیدا کرده است و به قدرت ماینر افزوده شده دیگر استخراج با کامپیوتر های معمولی انجام نمی شود واستخراج با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود.

از ابزار دیگری که در هنگام استخراج به آن نیاز دارید کیف پول مناسب بیت کوین است تا بتوانید درآمدهایی که به دست آوردید را دریافت و در نهایت در کیف پول ذخیره نمایید.شما می توانید با دانلود نرم افزار های کیف پول بیت کوین از آن استفاده کنید و می توانید نرم افزار ها را بر روی لپ تاپ یا تلفن همراه نصب نمایید و از آن برای ذخیره و دریافت بیت کوین استفاده کنید.از لوازم دیگر میتوان به اینترنت ثابت مانند TD-LTE یا ADSL اشاره کرد و البته ابزارهای دیگر همان کابل و تجهیزات برقی مناسب و برق نیاز است و تجهیزات تهویه مانند فن هم نیاز دارید تا بتوانید بیت کوین را استخراج کنید. اشخاص می توانند از خدماتصرافی بیت کوین استفاده کنند. 

نکات مهم قبل خرید دستگاه ماینر

نکات مهم قبل خرید دستگاه ماینر

قبل از خرید دستگاه بیت کوین اطلاعات کافی از دستگاه داشته باشید و توصیه می شود قبل از خرید حتما تحقیقات کامل انجام تا بتوانید بهترین دستگاه را خریداری کنید. از عوامل مهمی که باید در خرید دستگاه استخراج به آن توجه کنید قدرت دستگاه است. این را در نظر داشته باشید که دستگاه استخراج که می خواهید خریداری کنید چند هش می تواند در ثانیه تولید کند و اگر بتواند هش بیشتر تولید کند مسلماً قدرت بیشتری دارد. مصرف برق از عوامل دیگر است که باید به آن توجه کنید زیرا اهمیت بسیار بالایی دارد و تأثیر مستقیم بر روی سوده شما می گذارد. دستگاهی خریداری کند که برق کمتری مصرف کند تا قدرت دستگاه استخراج بیت کوین بیشتر باشد در نهایت سوددهی آن هم بالاتر باشد. دستگاه استخراج از عوامل بسیار مهم دیگر است که باید حتماً آن را در نظر داشته باشید.

در خرید دستگاه استخراج بیت کوین باید سرمایه خودتان را هم در نظر بگیرید و برنامه ریزی کنید که خرید دستگاه برای شما صرفه اقتصادی دارد و زمان بازگشت سرمایه شما چقدر است؟ بنابراین زمان بازگشت سرمایه تاثیر مستقیمی بر روی قیمت دستگاه دارد. اگر قصد خرید دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کنید از نظر قیمت آن را مقایسه نکنید و عوامل گفته شده را در نظر دستگاه با قدرت بالا و سوددهی مطلوب خریداری کنید. دستگاه استخراج بیت کوین ASIC یکی از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین است که قدرت بالایی دارد و مصرف برق آن پایین است. توجه کنید دستگاهی خریداری کند که سودآوری بالا و زمان بازگشت سرمایه سریعتری داشته باشد و طول عمر آن هم بالا باشد. تمام افراد حقیقی و حقوقی می توانند از خدمات سایت کیف پول من برای خرید و فروش بیت کوین استفاده کنند و خرید و فروش بیت کوین را در این سایت با امنیت کامل انجام دهند. 

سودآوری استخراج بیت کوین

برای اینکه بتوانید سودآوری استخراجرا محاسبه کنید بهترین کار این است که از یک ماشین حساب ماینینگ کمک بگیرید. شما می توانید با استفاده از ماشین حساب استخراج ارز دیجیتال میزان برق مصرفی و قدرت دستگاه، سود و تعرفه پرداختی را محاسبه کنید. مسلماً درآمد ماینر تخت تاثیر زمان بازگشت سرمایه وی است که اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل دستگاهی زنان بازگشت به سرمایه آن سریعتر باید ارزشمند و به صرفه است. همانطور که گفتیم عوامل بسیار زیادی می تواند بر روی سودآوری ماینینگ تاثیر گذار باشد. از عواملی که می تواند بر روی زمان بازگشت سرمایه تاثیرگذار باشد می توان به سختی استخراج بیت کوین اشاره کرد. در واقع هر چه پردازش ماینر پرقدرت تر باشد مسلماً بر روی سختی استخراج تاثیرگذار است. هرچه سختی استخراج بیشتر باشد برای حفظ سودآوری خودتان باید پردازنده پرقدرت تری داشته باشید بنابراین برای اینکه قدرت پردازش بیشتری داشته باشید باید دستگاه های استخراجی که قدرت بسیار بالا دارند را خریداری کنید.

سودآوری استخراج بیت کوین

تعرفه برق و قیمت تاثیر مستقیمی بر روی سودآوری می گذارد، بنابراین شما باید هزینه و تعرفه برق را به خوبی در ماشین حساب محاسبه کنید و زمان بازگشت سرمایه خود را به طور دقیق بسنجید. اگر قیمت برق بالا رود و شما با بیت کوین با قیمت پایین و سختی استخراج رو به رو شوید مسلماً ضرر جبران ناپذیری به شما وارد می شود. قیمت بیت کوین از عوامل دیگر است که باید به آن توجه کنید. در سال ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین کاهش یافته بود به همین دلیل ماینر ها دیگر علاقه ای به استخراج این ارز نشان ندادند و دستگاه استخراج خود را کنار گذاشتند زیرا هزینه برق بیشتر از سود استخراج بود. به همین دلیل شما باید با سنجیدن عوامل گفته شده و محاسبه زمان بازگشت سرمایه و سودآوری و هزینه های برق اقدام به استخراج بیت کوین کنید تا با ضرر و زیانی مواجه نشوید. خرید بیت کوین و فروش بیت کوین در نرم افزار و سایت انجام می شود. شما می توانید از خدمات صرافی بیت کوین برای معامله بیت کوین استفاده کنید. 

نحوه استراخ بیت کوین بدون دستگاه

بسیاری از افراد برق مناسب و دستگاه و تجهیزات مناسب برای استخراج ندارند اما همچنان مایل هستند بیت کوین استخراج کنند. شما می توانید به جایی این که از دستگاه های استخراج استفاده کنید از استخراج ابری برای استخراج استفاده کنید. البته این روش ممکن است خطرات و هزینه های در بر داشته باشد که شما باید قبل از این کار به عواقب آن هم فکر کنید. Cloud mining یا معادل فارسی آن استخراج ابری یعنی یک سری از شرکت ها به افرادی که مایل هستند کار استخراج ابری را انجام دهند قدرت پردازش سخت افزار را ارائه می دهند و یا می فروشند و در زمینه نگهداری تجهیزات و استخراج بیت کوین کاربرد دارند.

یا به به عبارت دیگر این شرکت ها به افرادی که مایل هستند بیت کوین استخراج کنند اما قدرت خرید تجهیزات استخراج و قدرت پرداخت هزینه های و تعرفه های برق و مکان مناسب را ندارند تجهیزات استخراج را اجاره می دهد و این اشخاص می توانند از شرکت های کلود ماینینگ تجهیزات نام برده شده را خریداری یا اجاره کنند. برای انجام کلود ماینینگ شما فقط نیاز به یک کامپیوتر و یک گوشی دارید تا بتوانید در حساب کاربری خود وارد شوید و بیت کوین استخراج کنید و سود دریافت شده را در کیف پولتان انتقال دهید. برای استخراج ابری شمادیگر نیاز به مکان ندارید و حتی نیاز به تجهیزات برقی و برق هم ندارید البته دیگر نیازی به تجهیزات ماینینگ و دستگاه استخراج ندارید. اما همانطور که گفتیم ممکن است خطراتی هم برای شما به همراه داشته باشد.انجام خدمات خرید بیت کوین و فروش بیت کوین و خرید و فروش تتر در کیف پول ارز امکان پذیر است. 

فعالیت های کیف پول من

فعالیت های کیف پول من

کیف پول من یک سامانه است که در آن می توانید ارزهای دیجیتال را نگهداری کنید و از سرویس های نگهداری ارز دیجیتال استفاده کنید. اولین سامانه نگهداری بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال سامانه کیف پولاست که در بستری امن تمام تراکنش ها از قبیل خرید بیت کوین و فروش بیت کوین در آن انجام می گیرد. سامانه کیف پول با هدف افزایش تولید ناخالص ملی و رشد و توسعه کسب و کارها گام نهاد. امروزه استفاده از کیف پول برای خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال گسترده شده و تاثیر زیادی بر روی ارتقاء و رشد کیفیت معامله ارزهای دیجیتال کرده است. کیف پول این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا با تماس تلفنی و تایید پیامکی بتوانند تراکنش انجام دهند. از قابلیت های بسیار مهم این سامانه می توان به تبدیل ارز به تومان اشاره کرد.

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که علاقه مند هستند بر ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند و هر لحظه که بخواهند بتوانند این کار را به تومان تبدیل کنند می توانند از خدمات سامانه کیف پول استفاده نمایند. تمام اشخاص می تواند تمام ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را در ایران معامله و خرید و فروش کنند و فقط در سریعترین زمان با استفاده از سامانه کیف پول بتوانند هزاران رمز ارز خرید و فروش کنند و یا آن را در کیف پول نگهداری کند. در صرافی بیت کوین می توانید به صورت حرفه ای اقدام به تراکنش و معامله کنید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.