بالاخره بعد از مدت ها، عنوان مورد انتظار Brawlhalla برای گوشی های موبایل توسط شرکت یوبیسافت منتشر شد، Brawllhala در سال 2017 برای پلتفرم های دیگر منتشر شده و توانسته بود موفقیت های چشم گیری را در مارکت های مختلف کسب کند و حتی پای خودش را به رقابت های ورزش های الکترونیک باز کند.

با این توصیف بد نیست کمی از سبک بازی‌های فانتزی فاصله بگیریم و با یک رقابت واقعی‌تر درگیر شویم، بازی موبایل Brawlhalla یک اثر مبارزه‌ای قابل تحسین پس از انتشار‌ برای کامپیوتر این بار در موبایل طیف وسیع‌تری از گیمرها را هدف خود قرار داده‌ است و سعی دارد رقابت های ریل تام مبارزه ای را این بار به گوشی های موبایل بیاورد.

سبک این بازی مبارزه‌ای و رایگان (Free To Play) می‌باشد، یوبی سافت به خاطر موفقیت خوبی که درپلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوتر و نینتندو بدست آورد، این بار تصمیم به پورت کردن بازی Brawlhalla برای دو سیستم عامل iOS واندروید کرد تا بار دیگر طرفدران خود را به وجد بیاورد.

Brawlhalla در دسته بندی بازی‌های اکشن همچون Grand Criminal Online و Omega Legends قرار می‌گیرد و این بار از لحاظ گیم پلی و گرافیک یک سر و گردن بالاتر است و همین امر باعث شده مخاطب بیشتر علاقه به بازی نشان دهد و با امتیاز خوبی که در گوگل پلی بدست آورده یک گیم شاهکار در مبارزات رو در رو با دشمنان است و بدون شک در اول بازی شما را به خاطر گیم پلی روان و داینامیک خود بسرعت مجذوب خود می کند.

این بازی دارای چهل میلیون کاربر در سراسر جهان می‌باشد. شما در آن می‌توانید از بین پنجاه قهرمان محبوب، شخصیت خود را انتخاب کنید و به یک رقابت هیجان انگیز بپردازید که این رقابت از حالت‌های مختلفی برای اجرا پشتیبانی می‌کند.

داستان بازی Brawlhalla از این قرار است که شما در نقش مبارزان مختلف پا به دنیایی می‌گذارید که همه چیز درآن به نبردهای حماسی بستگی دارد، پنجاه شخصیت مبارز با خصوصیت‌های منحصر به فرد در این بازی حضور دارند که شما می‌توانید آن ها را آزاد کرده و خودتان را ارتقا دهید. به علاوه در نظر داشته باشید که نسخه‌ موبایل این عنوان مهیج شامل دو حالت تک نفره و Co-Op می‌شود.

شما در هر بازی باید یک جنگجو و در برخی از حالت‌های دیگر سه جنگجو را انتخاب و به مبارزه‌ با دیگر بازیکنان بپردازید، سبک و قوانین کلی بازی ساده هستند و در آن ملاک اصلی شما برای کسب پیروزی و کسب رتبه‌های بهتر، پیروز شدن در مبارزات در مقابل رقبا است.

شما باید آن‌ها را با ضربات شدید از روی سکوها به پایین پرتاب کنید و بعد از هربار سقوط سقوط دشمنان یک امتیاز از آن ها کسرمی‌شود.

هریک از جنگجوهای بازی سلاح مخصوص به خود را دارند و یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب بازیکن به حساب می‌آید، البته قدرت همه‌ی این سلاح‌ها یکسان است ولی شرایط استفاده‌ی متفاوتی دارند.
در صورتی که به بیرون پرتاب شدید لحظاتی بعد دوباره به استیج باز می‌گردید و باید در لحظات باقی مانده شرایط به وجود آمده را تغییر دهید، نکته‌ی بسیار خوب Brawlhalla قابلیت کراس‌پلی آن است و می‌توانید با دارندگان نسخه‌های‌ پی‌سی و کنسول مشغول بازی شوید چیزی که این بازی را حسابی محبوب کرده است.

قالب کلی این رقابت‌ها بر حسب تعداد بیشتر غلبه کردن بر رقبا امتیاز بندی می‌شود، با کسب امتیاز و پول هایی که از این رقابت ها به دست می‌آورید می‌توانید آیتم‌های مختلف خریداری کرده و یا شخصیت‌های بیشتری را آزاد اکنید، همه چیز در این بازی به سرعت عکس العمل‌های بالای شما بستگی دارد؛ پس خودتان را برای نبردهایی مهیج و سخت آماده کنید.

کلیت بازی در دو بخش آفلاین و آنلاین انجام می‌شود. بخش آفلاین شامل بخش تمرینی و همچنین بخش مبارزات چند نفره (لوکال) است.

در بخش آنلاین انواع و اقسام بازی‌ها و رقابت‌ها وجود دارد. شما می توانید در نبردهای 1 به 1 یا 2 به 2 و یا دیگر انواع بازی‌ها به رقابت اینترنتی با دیگر بازیکنان از سراسر دنیا بپردازید، در بعضی از مدهای بازی تا 8 نفر به صورت همزمان می توانند با یکدیگر بازی کنند.

در حال حاضر کاربران ایرانی بدون نیاز به اقدام خاصی می‌توانند به سرورهای بازی متصل شده و برای دانلود جدیدترین نسخه بازی Brawlhalla می‌توانید از باکس دانلود پایین اقدام به نصب بازی کنید.