یکی از چالش‎های مهم سازندگان بازی‎های موبایل جذابیت و همچنین پردازش آن‎ها است. در این مطلب می‎خواهیم یکی از محصولات استودیو معروف بازی‎سازی My Com یعنی بازی Bombastic Brothers – Top Squad را معرفی کنیم که طراحی دو بعدی ساده و سبک مبارزه‎ای و تیر‎اندازی آن به اندازه کافی جذاب است تا در فهرست بازی‎های محبوب شما قرار گیرد.

نجات زمین از دست بیگانگان یکی از موضوعاتی است که در تمامی عرصه‎ها به ویژه سینما بارها نشان داده شده است و بازی Bombastic Brothers نیز به آن تکیه دارد.

شما در این بازی در نقش شخصیتی به اسم جف ظاهر می‎شوید که کاپیتان یک کشتی فضایی جنگی است. تعدادی از موجودات فضایی و بیگانه با حمله به زمین قصد نابودی آن را دارند و این وظیفه جف است که با لباس رزم بپوشد و به جنگ آن‎ها برود.

بازی برادران بامبستیک یک مفهوم ساده دارد؛ از خانه خود در مقابل مهاجمان دفاع کنید. این تیم از چند سرباز تشکیل شده است که می‎توانید شخصیت مورد نظر و اسلحه محبوب خود را انتخاب کنید.

با پیشرفت در بازی حتی می‎توانید سفینه فضایی مورد علاقه خود را انتخاب و امکانات آن را بیشتر کنید. هرچه کشتی بهتری داشته باشید قدرت شما در نابودی بیگانگان بسیار بیشتر می‎شود. طراحان این بازی از عناوین قبلی همین سبک الهام گرفته‎اند ولی جذابیت بازی در حدی است که مخاطبان امروزی نیز از آن لذت می‎برند.

این بازی به ویژه برای افرادی خوب است که یک گیم‎پلی هیجانی و سریع و پر از تیراندازی را دوست دارند. سبک قدیمی ولی متفاوت بازی به آن اجازه نمی‎دهد از ریتم بیافتد و خسته‎کننده شود. قهرمانان و طراحی آن‎ها جالب است و از آن خوشتان می‎آیند و برای مبارزه با بیگانگان مجموعه متنوعی از اسلحه‎ها و سفینه‎های فضایی در اختیار دارید.

از ویژگی‎های دیگر بازی می‎توان به حالت رقابتی اشاره کرد که باعث می‎شود جذابیت بازی به سطح دیگری برسد. البته رسیدن به این حالت کمی متفاوت است و سطح شما باید در بازی به 10 برسد. سپس می‎توانید در کشتی فضایی خود محیطی برای رقابت و مبارزه درست کنید و دوستان یا سایر بازیکنان را به چالش بکشید.

دانلود بازی بامب استیک برادر

این بازی رایگان است ولی با کمک سیستم پرداخت درون برنامه‎ای آن می‎توانید به امکانات بیشتری برسید و تمام تبلیغات را حذف کنید.

خصوصیات بازی Bombastic Brothers در یک نگاه:

  • گیم‎پلی کلاسیک دویدن و تیراندازی کردن
  • دارای مکانیک‎های مبارزه‎ای و ساخت پایگاه
  • داستان مفرح و قهرمانان جذاب
  • یک سفینه فضایی بزرگ (رایگان!)
  • سلاح‎های انفجاری و تجهیزات جالب
  • طراحی گرافیکی شگفت‎انگیز و چشمگیر
  • دارای پرداخت درون برنامه‎ای
  • فرصتی برای نجات زمین!