Bad Roads GO یک بازی بسیار زیبا با طراحی ساده در سبک آرکید است. باید خودتان را آماده کنید تا از گرافیک بسیار جذاب و زیبای این بازی لذت ببرید که سرشار از ماشین‎های هیجان‎انگیز و عناصر با جزئیات بالا است.

طراحان این بازی تحریک عواطف شما را تضمین می‎کنند و از نظر بصری هیجان بالایی برای شما به همراه می‎آورند. اگر بازی را بخواهیم مقایسه کنیم در سبک بازی‎های تپه‎نوردی با ماشین قرار می‎گیرد و از یک گیم‎پلی ساده و بدون دردسر استفاده می‎کند.

وظیفه شما در بازی بسیار ساده است، باید تا جای ممکن در هر مرحله به جلو پیش ببرید و محموله ماشین‎تان را تا جای ممکن امن و سالم نگه دارید.

سر راه شما موانع و سرازیری‎های بسیار شیبی قرار گرفتند که به هیجان بازی اضافه می‎کنند و لحظات جالبی به همراه می‎آورد.

دانلود بازی بد رودز گو

در بازی Bad Road Go می‎توانید مهارت رانندگی و پیش‎بینی خود را محک بزنید و باید هشدار دهیم خیلی زود معتاد این بازی می‎شوید.

ماشین شما در یک سفر جذاب باید جعبه‎های گوناگونی را حمل کند و باید مراقبت سلامت آن‎ها باشید. سر راه شما موانع گوناگون، تپه‎های شیب و سراشیبی و سرازیری‎های زیادی قرار گرفتند و در صورتی جعبه‎ها از روی ماشین بیافتند به صورت خودکار به نقطه شروع بر می‎گردید.

در بازی می‎توانید از بین مناظر و مدل‎های ماشین مختلف استفاده کنید و مهارت رانندگی خود را به رخ سایرین بکشید.

برای این که از تپه‎ها با ایمنی کامل بالا بروید باید کمی صبور باشید و به چابکی و شانس خود تکیه کنید.

در پایان باید بگوییم اگر به بازی‎های ساده و اعتیادآور علاقه دارید بدون شک Bad Road GO می‎تواند لحظات خوبی را برایتان به وجود آورد.

خصوصیات بازی Bad Road GO در یک نگاه:

  • گرافیک ساده ولی جذاب
  • دو حالت برای انجام بازی
  • موسیقی متن دلپذیر
  • ماشین‎ها و مسیرهای متنوع
  • سیستم کنترل ساده بازی
  • امکان بازی به صورت دو نفره