تا نام گلادیاتورها را می‌شنویم ناخواسته ذهنمان به سمت قهرمانان رومی فیلم‌های ساخته شده سوق پیدا می‌کند، اما شرکت‌های بازی‌ساز بیکار ننشسته‌اند و از این فرصت استفاده کرده‌اند و عناوین مختلفی را در سبک مبارزه ای و با درون مایه‌ای گلادیاتور محور توسعه داده‌اند.

عصر گلادیاتور یکی از محبوب ترین، هیجان انگیزترین و بهترین بازی مبارزه ای و اکشن می‌باشد که مدت‌ها قبل برای اسمارت فون های اندروید توسط استودیوی بازی ساز مگنت گیم منتشر شد و توانست با استقبال بی نظیر کاربران روبرو شود و دارای گرافیک بسیار خوب و امکاناتی جالب می‌باشد. اگر مشتاق نشان دادن توانمندی رزمی گلادیاتور خود به همه هستید با این بخش از بازیاتو همراه باشید.

استفاده از سلاح‌های قرون وسطی مانند شمشیر، تبر، چکش، سپر، جنگ در محیط کاملا شبیه سازی شده، محیط کاملا سه بعدی و گرافیک بسیار بالا و خیره کننده، حرکات رزمی مختلف و بی نظیر با گیم پلی ساده و روان، مبارزه با دشمنان متعدد در مراحل مختلف بازی، وجود سلاح های بی نظیر برای حمله و محافظت از خود همگی دست در دست یکدیگر می‌دهند تا شما تجربه یک بازی فوق العاده را داشته باشید.

داستان بازی عصر گلادیاتور به صورت کاملا متنوع و بدون هیچگونه تکراری طراحی شده است و انواع دشمنان مختلف نیز برای مبارزه وجود دارد، رده سنی بازی بالای ۱۶ سال بوده صحنه‌های این بازی بسیار خشن می‌باشد، پیشنهاد می‌شود افرادی که تحمل صحنه های دلخراش را ندارند به سراغ این بازی نیایند.

بازی عصر گلادیاتور برای اندروید

همانطور که پیش‌تر اشاره کردم در بازی عصر گلادیاتور وارد نبردهای افسانه‌ای دوران باستان می‌شوید و با قهرمانان و گلادیاتورهای دیگر به مبارزه می‌پردازید، تیم شما با تیم رقیب مبارزه می‌کند آیا می‌توانید تیم خود را پیروز این میدان نبرد سرسخت کنید؟ پس راهی برای شکست رقیبان خود پیدا کنید و آن‌ها را از پا در بیاورید و قهرمان بزرگ رم شوید.

با ادامه بازی خواهید دید که هدف نهایی شما در این بازی شکست دادن تمام جنگجویان و بدست آوردن لقب قهرمان رم است، در میدان مسابقه، شما مبارزین خود را به نبرد می‌فرستید و در نهایت تیمی که تمام گلادیتورهایش از پا در بیایند شکست می‌خورد، برای فرستادن سربازتان به میدان مبارزه هم کافیست روی شان کلیک کرده و هر جایی که می‌خواهید آن‌ها را هدایت کنید.

هدف نهایی شما در این بازی شکست دادن تمام جنگجویان و بدست آوردن لقب قهرمان رم است

بازی عصر گلادیاتور برای اندرویددر انتها بازی عصر گلادیاتور با کار روی بعضی جزئیات تلاش می‌کند که حس و حال یک میدان نبرد گلادیاتوری را به طور کامل به شما القا کند. افکت‌های صوتی مانند صدای تماشاچیان، برخورد شمشیر با سپر و قطع کردن سر دشمنان در کنار گرافیک خوب بازی، همه باعث شکل گیری یک بازی جذاب هرچند کوتاه در سبک مبارزه ای شده‌اند.

راز موفق بودن بازی را باید در انواع و اقسام سلاح‌ها و زره‌های مخصوص که بتوانید یک مبارزه خونین را تجربه کنید می توان جست و جو کرد تا بهترین بازی مبارزه ای را در گوشی‌تان به ارمغان بیاورد. بنابراین اگر به بازی‌های مبارزه ای علاقه‌مند باشید، پیشنهاد می‌کنیم این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید، شما می‌توانید این بازی مبارزه‌ای هیجان انگیز را از اینجا دانلود کنید.