بازی‌های استراتژیک با توجه به چالش‌های مختلفی که برای بازیکنان دارند همیشه جذاب و سرگرم کننده هستند، بازی‌هایی مثل جنگ‌های صلیبی که بخش قابل توجهی از کودکی ما را تشکیل داده‌اند. در این معرفی بازی از بازیاتو قصد داریم به سراغ یک بازی استراتژی ساده و سبک برویم که به دلیل ذات کژوال خود می‌تواند شما را برای روزها سرگرم کند و بدون محدودیت، هر زمان و هر کجا که باشید می‌تواند شما را سرگرم کند. برای آشنایی با بازی موبایلی Art of War همراه ما باشید.

رهبر سربازان مکعبی شوید

بازی از گرافیک جذابی بهره می‌برد که شباهت زیادی با بازی‌های کژوال موبایلی همچون کلش رویال دارد و گیم پلی بازی هم از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست، ارتش خود را ارتقا دهید، با توجه به نیرو‌های دشمن آرایش نظامی مشخص کنید و حمله را آغاز کنید.

در ادامه بازی با اضافه شدن قهرمانان ویژه می‌توانید نیروی بیشتری هنگام مبارزات داشته باشید و با کمترین تعداد سرباز، جنگ‌های متعدد را پیروز شوید.

در بازی Art of War، ارتقا سربازان را دست کم نگیرید، چرا که هم فضای استراتژیک جا به جایی نیروها محدود است و هم عملکرد بهتری هنگام درگیری‌ها از خود به نمایش می‌گذارند.

جنگ تن به تن در بازی Art Of War

بازی Art of War: Legions چندین حالت گیم‌پلی مختلف دارد و همین باعث می‌‌شود شما از بازی خسته نشوید، حالت‌هایی مثل:

  • چند هزار مرحله آماده مبارزه رو در رو
  • مبارزه با هم رتبه‌های رنکینگ بازی
  • لیگ‌های روزانه (نقشه‌های متنوع)
  • مبارزات استراتژیک گسترش قلمرو

همچنین هنگام مبارزات می‌توانید از مبارزه خودکار کمک بگیرید تا هوش مصنوعی بتواند مدیریت استفاده از قدرت‌های ویژه را به دست بگیرد و شما ساده تر بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید.

یکی از ویژگی‌های قابل توجه این بازی تنوع بازار قهرمانان ویژه و سربازان جنگی است که جنبه استراتژی بازی را در عین سادگی بیش از پیش می‌تواند به نمایش بگذارد.

شوالیه، جادوگر، کماندار، نینجا، ربات، منجنیق، غول، جاسوس، اژدها و… تنها بخشی از تنوع نیرو‌های بازی را تشکیل داده است.

کلش رویال ووکسل آرت

در هر مرحله بازی Art of War شما یک قهرمان در اختیار دارید و بسته به نوع بازی خود می‌توانید هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید تا به عنوان پشتیبان ارتش یا در خط مقدم حملات همراه شما باشد.

این بازی یک پیشنهاد سبک برای تمامی بازیکنان موبایلی که به شدت اعتیاد آور و لذت بخش است.

با استفاده از جعبه دانلود زیر می‌توانید بازی Art of War برای اندروید و آی او اس به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و سرگرم شوید؛ همچنین این بازی در پنج‌ترین 16 نیز به عنوان یکی از بهترین بازی‌های استراتژی موبایل نیز معرفی شده که اگر از علاقه‌مندان این سبک هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را نیز بخوانید و تماشا کنید.