این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


چه نیروهایی برای محافظت در طول کلن وار مناسب هستند؟ این یک سوال مشترک است و نظرات مختلفی وجود دارد. با آخرین تغییرات در والکری و طلسم سم و همچنین معرفی بولر ، وقت آن است که تجدید نظر کنید. در این متن نشان خواهم داد که چه نیروهایی برای محافظت در طول مبارزات وار کلش اف کلنز مناسب هستند.

نیروهای مناسب دفاع در وار اکانت مکس

تفاوت نیروهای مدافع کلن وار و کلن لیگ

شاید از خود بپرسید که چرا به چنین نشریه ای نیاز است؟

زمان هایی وجود دارد که جنگ های قبیله ای به تنوع نیاز دارند. زمان جنگ های قبیله ای:

جای تعجب نیست که دشمن شما پس از دیدن حمله 2-7 به قبیله شما می فهمد چه نیروهایی در قلعه شما هستند.
دشمن شما برای حمله آماده تر است؛ در اینجا راهنمای من برای حفاظت از قبیله طبیعی است:

بهترین نیروهای دفاعی در کلن کستل !!!

من شخصاً یک تفاوت بزرگ و همچنین خطر بزرگ در جنگ قبیله ای را می بینم، که خرید اکانت کلش را تهدید می کند. دشمن شما می داند چه نیروهایی در قلعه شما وجود دارند ، زیرا آنها فقط باید حملات دیگران به قبیله شما را ببینند، توصیه من به شما این است که از ترکیب نیروهای مختلف در قلعه استفاده کنید تا بتوانید از عنصر غافلگیری استفاده کنید، فرض کنید یک مهاجم به شماره 3 حمله کرده و قبلاً دیده است که یک بازیکن شعبده باز در کستل خود دارد.

قوی ترین نیرو محافظت از بی بی دراگون است و شما همیشه باید یکی از آنها را در قلعه خود داشته باشید. آنها بسیار بهتر از دراگون هستند زیرا:

 • فضای کمتری اشغال می کنند.
 • وقتی آنها تنها نیروی هوایی شما باشند ، از قدرت عصبانیت استفاده می کنند و مانند اژدها آسیب می رسانند.
 • آنها سریعتر حمله می کنند و از آنجا که خسارتی که به آنها وارد می شود منتشر است ، در برابر شخصیت ها خوب عمل می کند.
بهترین نیروهای دفاعی در کلن کستل

ببینید چرا بچه اژدها برای محافظت خوب است:


سعی کنید از نیروهای هوایی و زمینی با هم استفاده کنید ، زیرا هدایت همزمان هر دو برای مهاجم دشوار است، این فرد را مجبور می کند بر اساس پایگاه شما نیرو بسازد

بهترین نیرو براى دفاع در زمان حملات کلش اف کلنز

بهترین ترکیب نیرو برای کستل های 10 تایی


فضای کستل زیاد نیست و فضای زیادی وجود ندارد. کار خاصی نمی توان انجام داد اما این بهترین ترکیب است؛ یک بی بی دراگون و بقیه آرچر: تیرانداز باید آخرین لول باشد تا بتواند از قدرت خشم خود استفاده کند، خوبی این کار این است که بسیاری از افرادی که به این پایگاه ها حمله می کنند هنوز جادوی سم را ندارند، بنابراین از بین بردن جادوگران و کمانداران با جادوی رعد و برق دشوار است.

بهترین قدرت برای قلعه های 20 تایی

بیایید به پیشنهادات من نگاه کنیم اژدها به نظر من بهترین گزینه نیست، اگرچه استفاده از اژدها برای 2 یا 4 قلعه مناسب است و تنوع ایجاد می کند:

 1. اژدها: این باعث تعجب برخی از مهاجمان خواهد شد. این هزینه زیادی دارد اما کشتن آن سخت خواهد بود.
 2. بهترین مورد! یک بچه اژدها ، دو جادوگر ، دو کماندار: همانطور که قبلاً گفتم ، بچه اژدها بهترین نیرو برای محافظت از قبیله خواهد بود و بسیار کشنده است.
 3. دو والکری و یک جادوگر: یک والکری به ناحیه ای آسیب می رساند (به خصوص اگر کسی تصمیم به حمله با غول بگیرد) و جادوگر می تواند آسیب مهلکی وارد کند.

بهترین قدرت برای 25 قلعه

در اینجا ، بیشتر مردم می خواهند از نیروهایی استفاده کنند که در برابر نیروی هوایی موثر باشند. بهترین ترکیب این است:

 1. اژدها ، جادوگر (حداکثر) و قوس: این می تواند صدمه جدی وارد کند و اگر کسی با یک خوک بالون حمله کند ، نمی تواند یک ستاره بدست آورد.
 2. بهترین! یک بچه اژدها ، یک والکیری ، یک جادوگر ، سه کماندار: همانطور که قبلاً گفتم ، بچه اژدها بهترین نیرو برای محافظت از قبیله خواهد بود و بسیار کشنده است.
 3. سه بالون (حداکثر) ، دو جادوگر (حداکثر) و یک تیرانداز: بالون خوب کار می کند مگر اینکه توسط اژدها مورد حمله قرار گیرد. هنگامی که اسلحه ضد هوایی قوی دارید باید از این ترکیب استفاده کنید.
 4. یک جادوگر ، سه جادوگر (حداکثر) و یک کماندار: جادوگر با استفاده از اسکلت خود حمله کننده را متوقف می کند و جادوگر می تواند آسیب جدی برساند. خوبی این است که آنها می توانند به پشت دیوار برخورد کنند.
لوگو کلش اف کلنز

بهترین ترکیب نیرو براى قلعه هاى 30 تایی

هیچ تعجب دیگری برای دو قلعه دیگر وجود ندارد. در حقیقت ، فقط سه نوع ترکیب وجود دارد ، اما وقتی آنها را ترکیب می کنید ، دشمن شما با مشکلی روبرو می شود زیرا تا زمانی که به شما حمله نکرده است نمی داند چه چیزی در قلعه به شما ضربه زده است.

 1. جادوگر یک عدد ، ویزارد (مکس) ، دو کماندار عدد
 2. بهترین! یک عدد اژدهای کودک ، دو عدد والکری ، یک عدد جادوگر: همانطور که قبلا گفتم اژدهای کودک بهترین نیرو برای دفاع از قبیله شماست.
 3. یک عدد گولم: سرعت حمله دشمن را کاهش می دهد.
 4. تمام تیراندازان و جادوگران و تیراندازان با کمان: یکی از مهمترین موارد در جهان قدرت نوریچ ها و قدرت مردم شهر شهر است. شما فقط میبینید فرد هامله کننده نیروهاى قوى را ول کنید که بولر شما را به نیروهای پشتى نیز بفرستد.
ترکیب نیروهای کستل 30 تایی در کلش

بهترین ترکیب نیرو براى قلعه هاى 35 تایی

نمیدونم با بعضی بازیکن هایی که بلد نیستند این ظرفیت رو پر کنند و با ترکیب افتضاح این کار رو انجام میدن چیکار کنم. من هنوز میبینم بعضی از افراد اشتباه پر می کنند و باعث آسان شدن باخت کلن و قبیله خود منجر می شوند، لطف اگر نمی دانید پر نکنید یا حتما از مقدار پایین استفاده کنید:

 1. بهترین مورد! یک عدد بی بی دراگون، سه عدد والکری ، یک عدد آرچر: همانطور که قبلا گفتم بی بی دراگون بهترین نیرو برای دفاع از کستل هم قبلیه ای شماست
 2. یک عدد گولم یا یک عدد جادوگر یا یک عدد آرچر: یک روش مناسب برای کاهش سرعت حمله دشمن چون از بین بردن آن نیاز به زمان بسیار زیادی است!
 3. یک عدد لاواهند: سرعت دشمن آن را کم می کند و پچه ها را لاوا فرد می کند که کنترل کند مشغول نگه داشتن آن است.
 4. یک عدد اژدها، سه عدد جادوگران (مکس) و سه عدد کمانداران.
 5. جادوگر و جادوگر مابقی یا تیراندازان: وقتی که قلعه شما قرار است با حملات هوایی مواجه شود یک ترکیب بی نظیر خواهد بود.

منابع:

دانش‌نامه آزاد ویکی‌پدیا

آریاکلش


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.