این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


یک بررسی جهانی نشان می دهد که 85 درصد ساختارهای مغزی کودکان در سالهای اولیه زندگی آنها کامل می شود. بنابراین بسیار مهم است که ما چه چیزی را برای فرزندان خود به نمایش می گذاریم. چرا که آنها به سرعت مفاهیم انتقالی کارتون ها و انیمیشن ها را دریافت می کنند و به الگوبرداری از آنها می پردازند.

مدت زمانی که کودکان امروزی صرف تماشای انیمیشین و کارتون های ایرانی و خارجی می کنند، به دلایل مختلف افزایش یافته است. استفاده از پلتفرم ها و وب‌گاه های مختلف نه تنها  جزئی از زندگی کودکان و نوجوانان شده است بلکه بخش بزرگی از زندگی بزرگسال ها را نیز به خود درگیر کرده است و این امر شدت علاقه کودکان و نوجوانان را به استفاده از اینترنت و پلتفرم های مختلف افزایش می دهد. استفاده از موارد مذکور می تواند یک اتفاق مفید در زندگی کودک و نوجوان باشد البته با رعایت این پیش شرط که بهترین و مفیدترین پلتفرم و وب‌سایت ها را در اختیار آنها قرار دهیم و همچنین مدت زمان استفاده کودک و نوجوان خود را از موارد نامبرده مدیریت کنیم. یکی از این وب‌گاه های معتبر و کاربردی در این زمینه آپارات کودک است اما سوال اینجاست. چرا این وب‌سایت می‌ تواند بهترین نمونه در نوع خود باشد؟!

Aparat kidsبهترین ها را برای کودکان و نوجوانان به نمایش می گذارد.

در دنیای کنونی، رسانه های دیجیتال، مورد استفاده‌ی هر گروه سنی از کودکان قرار می گیرند و تاثیر آن بر زندگی آنها اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل لازم است والدین یا مراقبان کودک با وسواس بیشتری وب‌گاه ها، پلتفرم ها و یا حتی ها بازی های آنلاین را برای فرزندان خود فراهم کنند. هنگامی که کودک به دنیا می آید مانند یک دفترچه خالی است به عبارتی ضمیری پاک دارد. بنابراین شما هر چه را که در ضمیر کودک و نوجوان خود بکارید، آن را می پذیرند و شخصیت آنها براساس آنچه که می بینند و می شنوند، شکل می گیرد. به همین دلیل لازم است؛ مفاهیمی که به آنها انتقال داده می شود کاملا آنالیز شده و هدفمند باشند؛ چرا که تاثیری مستقیم بر شکل دهی شخصیت، عادات رفتاری، عادات گفتاری و غیره آنها دارد.

 از آنجا که کودکان و نوجوانان مدت زیادی از شبانه روز خود را صرف تماشای کارتون و انیمیشن می کنند لازم است برنامه ها و کارتون هایی که در اختیار آنها قرار می گیرد، نه تنها از امنیت بالایی برخوردار باشند بلکه حاوی مفاهیم انتقالی سودمند و کاربردی باشند. Aparat kids این مهم را برای کودکان و نوجوانان ایرانی به سادگی فراهم کرده است. چرا که کلیه محتواهای موجود در آپارات کودک توسط کارشناسان مجرب و زبده مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از عبور از فیلترهای مختلف در اختیار کاربران قرار می گیرد. بنابراین می توانید آن را با خیال آسوده در دسترس کودک و نوجوان ایرانی قرار دهید.

کارتون ها و انیمیشن های از تنوع کافی برخوردار هستند.

بیش از ده هزار از بهترین کارتون و انیمیشن های ایران و جهان در آپارات کودک وجود دارد که با دسته بندی های مختلف از یکدیگر تفکیک شده اند. بنابراین کاربر می تواند در میان دسته بندی های مختلف برنامه مورد علاقه خود را بیابد و به تماشای آن بپردازد. این امر در حالی رخ می دهد که امکان جستجو نیز برای کاربران فراهم شده است. به این معنی که کاربر می تواند نام کارتون و یا انیمیشن مورد علاقه خود را در قسمت جستجو بنویسد و به سادگی به آن دسترسی پیدا کند.

Aparat kids امکان تماشای رایگان و خرید درون برنامه ای را برای کاربران فراهم کرده است.

این وب‌گاه محبوب که بدون شک برنامه های آن با بهترین کیفیت تصویر و صدا همراه هستند، به دو صورت رایگان و پولی (خرید اشتراک) در دسترس کاربران قرار دارد. به این معنی که کاربر می تواند از هر دو حالت مذکور استفاده کند و به تماشای کارتون و انیمیشن مورد علاقه خود بپردازد. خرید اشتراک به سه حالت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه امکان پذیر است. همچنین Aparat kids در اغلب اوقات تخفیف های قابل توجهی را برای کاربران خود در نظر می گیرد. کاربران با استفاده از این پلتفرم می توانند به صورت بیست و چهار ساعته به برنامه های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. این امر در حالی رخ می دهد که مصرف اینترنت آنها به هنگام استفاده از این وب‌سایت به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

امکان دانلود درون برنامه ای در Aparat kids

کاربران می توانند با خرید اشتراک، در صورت نیاز کارتون یا انیمیشن مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت دانلود کنند و به صورت آفلاین به مشاهده آن بپردازند و یا با دانلود کارتون و یا انیمیشن های مورد علاقه خود آرشیو شخصی از بهترین برنامه های ایران و جهان داشته باشند.

یکی دیگر از مزیت های این وب سایت امکان مشاهده برنامه های نوستالژیک و قدیمی است. بنابراین چنانچه به دنبال تجدید خاطرات دوران کودکی خود هستید و یا احساس می کنید، دیدن این دست از برنامه ها می تواند برای کودک و نوجوان شما مفید باشد آپارات کیدز بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

مشاهده کارتون ها و انیمیشن های آموزشی جذاب

قدرت یادگیری کودکان و نوجوانان در قالب بازی و به هنگام تماشای کارتون و انیمیشن بیشتر است. به همین جهت بسیاری از والدین و یا مراقبان کودک ترجیح می دهند کارتون ها و انیمیشن هایی را برای کودکان به نمایش بگذارند که بیشتر جنبه آموزشی داشته باشد. Aparat kids با درک این واقعیت، برنامه های آموزشی متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده است. برای دستیابی به این دست از برنامه ها تنها کافی است که در آیکون فیلم و یا سریال به دسته بندی آموزشی مراجعه کنید، سپس با توجه به هدف خود، برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. شما با کمک این برنامه ها می توانید موارد مختلفی همچون؛ رنگ ها، حروف الفبا انگلیسی، زبان عربی و غیره را به کودک و نوجوان خود آموزش دهید. این امر در حالی رخ می دهد که آنها در قالب سرگرمی و تفریح آموزش می بینند و هر روز بر دانش آنها افزوده خواهد شد.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.