با سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی بازیاتو و علاقه‌مندان به بازی و بازی‌سازی

آکادمی بازیاتو در آبان 1398 فعالیت خود را با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و پروژه‌محور بازی‌سازی آغاز کرد و با انتشار دو دوره مقدماتی بازی سازی با یونیتی و هنر انیمیشن که در مرکز نوآوری دانشگاه اصفهان، توسط سه تن از اساتید با تجربه کشور برگزار شده بود، رسما میزبان اولین دانشجویان خود بود.

آکادمی بازیاتو، در سه سالی که همراه علاقه‌مندان بود همواره تلاش کرد با ارائه پایدارترین زیرساخت‌ها، یادگیری را برای کاربران خود آسان سازد.

  • دانلود نیم بها ویدیو و فایل‌های تمرین
  • دسترسی بدون افت کیفیت
  • عدم اعمال محدودیت در دانلود دوره‌ها

مواردی بود که در چندین مرحله اعمال محدودیت روی اینترنت سعی کردیم بدون هیچ عذری، به درستی آن را انجام دهیم.

ارائه آموزش بازیسازی با موتور بازیسازی گودوت به زبان فارسی برای اولین بار در بین تمامی پلتفرم‌های آموزشی از قبیل یوتوب، تنها یکی از مواردی بود که تا حدی نمایانگر اهمیت ارائه آموزش اصولی برای بازی‌سازی توسط مجموعه بازیاتو به حساب می‌آمد.

با این حال، پس از گذشت 1100 روز و با توجه به دلایل متعددی، تا زمان نامشخص فعالیت آکادمی بازیاتو متوقف خواهد شد تا در آینده‌ای نامشخص بتوانیم دوباره، با کیفیت و اصولی بتوانیم در راستای ارائه‌ی آموزش‌های تخصصی بازی‌سازی فعالیت کنیم.

کاربرانی که دوره‌ای از آکادمی بازیاتو تهیه کرده‌اند می‌توانند تا تاریخ 30 بهمن‌ماه نسبت به دانلود فایل‌های خود اقدام نمایند.

همچنین کاربرانی که تاکنون در خرید 2 دوره پروژه محور آکادمی بازیاتو تردید داشتند می‌توانند پس از بررسی تا تاریخ 30 آذرماه اقدام به خرید دوره با تخفیف کنند و بدیهی است که پس از این تاریخ دیگر امکان خرید دوره وجود نخواهد داشت.

شایان به ذکر است این اطلاعیه تنها در رابطه با آکادمی بازیاتو است و رسانه بازیاتو، اتاق تست بازی و سایر بخش‌های baziato.com به فعالیت خود ادامه خواهند داد.


با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما همراهان

تیم بازیاتو

14 آبان 1401