این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


زنجان شهری است که در آن همه چیزهای یک مسافرت جذاب را تجربه خواهید کرد. از گشتن در آثار و بناهای تاریخی گرفته تا غذا خوردن در مجموعه‌ای از رستوران‌های سنتی و مدرن؛ از دیدن طبیعت بکر گرفته تا طولانی‌ترین بازار سرپوشیده ایران. این شهر به لحاظ موقعیت تاریخی از ابتدای شهرنشینی (پیش از اسلام) تاکنون محلی حساس و مهم بوده است و از لحاظ موقعیت طبیعی نیز گذرگاهی میان اقلیم‌های مختلف ایران زمین محسوب می‌شود (جایی میان البرز و زاگرس و فلات مرکزی ایران). در این مطلب می‌خواهیم با خرید بلیط اتوبوس زنجان تهران علی بابا، همسفر شما باشیم.

سفر از زنجان به سایر مناطق

شما از زنجان با هواپیما، قطار، خودرو و اتوبوس می‌توانید به سایر نقاط بروید. البته مسافرت‌های هواپیمایی زنجان محدود است و بیشتر به مشهد یا در ایام حج به مکه صورت می‌گیرد. برای قطار هم می‌توانید از مسیر تبریز تهران استفاده کنید. با خودرو وسایل نقلیه سبک می‌توانید از غرب به تبریز برسید و از شرق به تهران و از شمال به طارم و گیلان و از جنوب به همدان و سنندج. اما بیشترین مسافرت‌ها از زنجان با اتوبوس به مناطق مختلف ایران صورت می‌گیرد. از زنجان تقریبا به تمامی شهرهای بزرگ ایران (از مشهد و اصفهان گرفته تا کرمانشاه و شیراز) به صورت مستقیم سرویس‌های اتوبوس‌رانی در حال فعالیت هستند.

چرا بلیط اتوبوس زنجان تهران ؟

شهر زیبا و تاریخی زنجان از گذشته‌های دور تاکنون در مسیر شاهراه‌های اتصالی مناطق مختلف قرار داشته و همین مساله موجب گسترش مراکز ارتباطی و شبکه راه‌های سراسری آن بوده است. زنجان در مسیر یکی از مهم‌ترین کریدورهای ترانزیتی ایران قرار دارد (کریدور غربی – شرقی) که تبریز را به مشهد متصل می‌کند و پایتخت می‌گذرد؛ پس شما مطمئن خواهید بود که در مسیری استاندارد و امن مسافرت خواهید کرد. کافی‌ست برای خرید بلیط اتوبوس زنجان تهران اقدام کنید تا مسافرتی زیبا، جذاب و به نسبت کوتاه در انتظار شما باشد.   

چرا اتوبوس؟

مسیر زنجان به تهران، تقریبا 333 کیلومتر است و از شهرهای ابهر، قزوین آبیک و کرج عبور می‌کند. از زنجان تا ابهر تقریبا 100 کیلومتر، از ابهر تا قزوین تقریبا 87 کیلومتر، از قزوین تا آبیک تقریبا 61 کیلومتر، از آبیک تا کرج 45 کیلومتر و از کرج تا تهران 53 کیلومتر را خواهید پیمود که به واسطه استفاده از بزرگراه و آزادراه در مسیر اتوبوسی، با کاهش سرعت چندانی هم مواجه نخواهید بود. تمام طول مسیر از بزرگراه و آزادراه (قزوین تهران ) عبور خواهید کرد و این امنیت بیشتر مسیر را برای مسافران به ارمغان می‌آورد. شما با گرفتن بلیط اتوبوس زنجان به تهران یا بلیط اتوبوس تهران زنجان از

https://www.alibaba.ir/bus/THR-JWN

در مسیری تقریبا چهارساعته از پنج شهر می‌گذرید. چشم‌انداز شما (اگر کنار پنجره اتوبوس نشسته‌ باشید) مناظری کوهستانی بار رنگ آمیزی باغ‌ها و پوشش‌های طبیعی خواهد بود، پس شما چندان در این مسیر با کسالت سفر مواجه نخواهید بود.

از طرفی هزینه‌های سفر با اتوبوس، به صرفه‌تر از هر چیز دیگری‌ است. در مسافرت از زنجان به تهران نیز کم‌هزینه‌ترین راه رسیدن به مقصد، انتخاب اتوبوس است و علاوه بر این در دسترس‌ترین نیز هست. از ساعت پنج صبح تا ساعت هشت شب به طور منظم هر 45 دقیقه یکبار در این مسیر اتوبوس‌ها حرکت دارند. پس شما می‌توانید با تهیه بلیط زنجان تهران در هر ساعت روز آماده حرکت به سمت پایتخت باشید.

پایانه مسافربری زنجان

زنجان یک پایانه مسافربری دارد که در جنوب شهر واقع شده است. آدرس دقیق این پایانه بدین قرار است:  بلوار خرمشهر، میدان شیلات، انتهای خیابان ولی عصر، پایانه مسافربری زنجان. شما پس از دنبال کردن این آدرس به ترمینال زنجان خواهید رسید که در مرکز آن ساختمانی چهارطبقه با معماری دایره‌ای و ستون‌های بلند برای انتظار شما و تدارکات ابتدایی سفر ساخته شده است. در این پایانه برای شما امکانات رفاهی مناسبی گنجانده شده است از فروشگاه‌های مواد غذایی گرفته تا خودپردازها و شعبه بانک، رستوران، محل عبور ویژه معلولین و…. شما از هر نقطه شهر زنجان به راحتی می‌توانید به این ترمینال بروید. شرکت‌های اتوبوس‌رانی رویال سفر خدابنده، سیر و سفر، همسفر مهر، آسوده سفر، لوان نور (تعاونی 8) و پارسیان (تعاونی 14) در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می‌کنند.

چگونه کم هزینه سفر کنیم

بیشتر اتوبوس‌های این مسیر VIP هستند که خدمات خوبی را به مسافران ارائه می‌دهند؛ با صندلی‌هایی راحت و استاندارد و حتی در برخی موارد راحت‌تر از صندلی‌های هواپیما. سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی اتوبوس‌های مسیر زنجان به تهران استاندارد است و این مساله راحتی بیشتر مسافران را در پی دارد، پخش موسیقی و فیلم هم عامل دیگری‌ است که سعی دارد به شما در این مسافرت خوش بگذرد. در بین مسیر هم یک توقف کوتاه برای  رفع خستگی مسافران در نظر گرفته شده است. نقطه انتهایی اتوبوس‌هایی که از این پایانه به سمت تهران حرکت می‌کنند، ترمینال غرب (آزادی) است. پس شما می‌توانید مطمئن باشید که قرار نیست با اتوبوس ترافیک تهران را در لحظات انتهایی مسافرت خود تحمل کنید.

در ضمن شما می‌توانید برای خرید بلیط اتوبوس زنجان تهران از هرجایی اقدام کنید؛ هم می‌توانید در خانه و از سایت علی‌بابا بخرید و هم از داخل ترمینال زنجان.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.