بازی 9th Dawn III RPG یک بازی در سبک نقش آفرینی (RPG) برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس است. در این بازی پر از ماجراجویی و شگفت انگیز باید دنیای باز، بزرگ، بی نقص و پر از دخمه ها، قلعه ها و روستاها را کاوش کنید تا ناجی کادالتیا شوید. خط داستانی خوب، برخی شخصیت های خنده دار و کلی وسایل و تجهیزات نظامی و غیر نظامی از ویژگیهای این بازی دو بعدی است.

بازی نهمین سحر 3 توسط استودیوی بازیسازی Valorware ساخته شده که تمرکز خود را روی ساخت بازی های RPG گذاشته است. این بازی در یک دنیای خیالی و با شخصیت خیالی انجام می شود. امتیاز 4.7 از 5.0 در گوگل پلی نشان از رضایت بالای کاربران از این بازی است. نهمین سحر آفلاین بوده و برای بازی نیاز به اینترنت نخواهید داشت.

ماجرا این است که از شما خواسته می شود تا زمین های سحرآمیز و شبح گونه اطراف دریاچه المسون را بررسی کنید. شما برای کشف حقیقت باید از زمین های خطرناک Cedaltia عبور کنید تا برای جنگ با دشمنان قدرتمند خود به قلعه لورویک برسید. برای رسیدن به هدف و کشف اسرار یک نیروی شیطانی باید قلعه های باستانی، سیاهچال های تاریک و باتلاق های خطرناک را یکی بس از دیگری رد کنید و با 270 هیولای منحصر به فرد رو به رو شوید. البته با بالا بردن مهارت هایتان می توانید هیولاها را رام کنید و آنها را به متحدان قدرتمند خود تبدیل کنید.

در این بازی غنایم، گنجینه ها و مواد نادر بسیاری پیدا می کنید که می توانید از آنها در جهت رشد خودتان استفاده کنید. کلاه خود، زره، شمشیر، گرز و نیزه از تجهیزاتی است که جنگجوی شما با خود حمل می کند.

در بازی 9th Dawn III RPG جا برای پیشرفت زیاد بوده و می توانید توانایی های خود را تا جایی بالا ببرید که یک جنگجوی شکست ناپذیر برای دشمنانتان باشید. در این بازی می توانید بیش از 1400 مورد آیتم منحصر به فرد را جمع آوری کنید که از جمله آن می توان به بیش از 300 سلاح و 550 قطعه زره و لوازم جانبی اشاره کرد. علاوه بر آن می توانید سلاح و زره‌تان را سفارشی کنید، به ماهیگیری بروید، صنایع دستی درست کنید، کیمیاگری کنید، غذا بپزید و سنگهای قیمتی جمع کنید. همچنین با کشف نقشه های جدید می توانید دنیای خود را بزرگتر کرده و وسعت آن را گسترش دهید. دنیای این بازی در بروزرسانی های جدید گسترش یافته و سلاح ها، نقشه ها و المان های جدید به آن اضافه می شود.

بازی نهمین سحر 3 با اینکه از نوع بازیهای گرافیکی نیست اما تا ساعت ها می تواند شما را پای خود میخکوب کند. این بازی به نوعی شبیه بازی skyrim است اما با گرافیک پایین تر. البته گرافیک بازی نسبت به دو سری قبلی بهتر شده و همچنین باگ هایی که در سری های قبل وجود داشته رفع شده است.

گیم پلی 9th Dawn III RPG ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندهید.