این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


در دنیای امروز کسب و کار اینترنتی بسیار رواج دارد و همه اقشار جامعه سعی می‌ کنند در فضای مجازی پیشرفت کنند. یکی از اپلیکیشن هایی که می تواند افراد را در کوتاه ترین زمان ممکن به درآمد دلخواه برساند اینستاگرام است. برای فعالیت و پیشرفت در این حوزه باید فاکتورهای مختلفی را در نظر داشت که یکی از آن ها دارا بودن کامنت خارجی است. طبق الگوریتم های اینستاگرام، پیج هایی که کامنت زیادی زیر پست های خود داشته باشند اعتبار بیشتری داشته و سریع تر وارد اکسپلورر می شوند. ما در این مقاله قصد داریم راجع به مزایای خرید کامنت خارجی زیر پست های اینستاگرامی و خرید کامنت خارجی ارزان و با کیفیت از سون فالوور با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید. ( https://7follower.com/buy-foreign-comments ) 

مزایای خرید کامنت خارجی از سایت سون فالوور

مزایای خرید کامنت خارجی اینستاگرام

حوزه کاری افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند می تواند متفاوت بوده و برای یک سری از اقشار جامعه جذاب باشد. صاحبان اکانت می توانند با خرید کامنت ایرانی یا خارجی، بازدید کننده ها را مشخص کنند مثلاً می توان با خرید کامنت خارجی از سایت های معتبر پست های خود را در معرض دید خارجیان قرار داد. از مزایای خرید کامنت خارجی می توان به:

  • ورود به اکسپلورر افراد خارجی: اگر پست هایی که شما در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته آید دارای کامنت خارجی باشد اینستاگرام آن را به دیگر کاربران خارج از کشور نیز به نمایش خواهد گذاشت. شما می توانید با داشتن تعداد زیادی کامنت خارجی به اکسپلورر افراد خارجی زبان وارد شده و پست های خود را به آن ها نیز نمایش دهید.
  • فروش محصولات به افراد خارج از کشور: اگر پیج شما یک پیج کسب و کار اینترنتی باشد و قصد دارید محصولات خود را به دیگر کشورها نیز بفروشید می توانید از طریق خرید کامنت خارجی برای پیج خود اقدام کنید. در این صورت درآمد شما به پول کشورهای خارجی محاسبه شده و مطمئنا می تواند درآمد بیشتری را کسب کنید.
  • بالا بردن تعامل صفحه اینستاگرامی: هنگامی که شما برای اکانت خود اقدام به خرید کامنت خارجی می کنید خود به خود به تعامل صفحه اینستاگرامی کمک خواهید کرد. اگر تعامل در صفحه شما بالا باشد سریع تر نیز پیشرفت خواهید کرد و در نهایت به فالورهای بیشتر و کسب درآمد بالاتر خواهید رسید پس نباید از خرید کامنت خارجی برای پیج خود غافل شوید.
  • تشویق دیگر فالورها به گذاشتن کامنت: برای خیلی از ما پیش آمده که در با دیدن تعداد زیاد کامنت زیر یک پست ترغیب شده ایم آن ها بخوانیم و سپس خود نیز کامنت بگذاریم. اگر شما نیز دارای یک پیج اینستاگرامی هستید و می خواهید کابران بیشتر به پست های آپلود شده توجه بکنند می توانید از طریق خرید کامنت خارجی آن ها را ترغیب به توجه بیشتر بکنید. به هر میزان که کامنت های پست های شما بیشتر باشد مسیر پیشرفت نیز هموار تر خواهد بود.

چه پیج هایی نیاز به خرید کامنت خارجی اینستاگرام دارند؟ 

خرید کامنت خارجی برای چه پیج هایی مفید است

قبل از آنکه اقدام به خرید کامنت خارجی اینستاگرام کنید، ابتدا باید تشخیص دهید که آیا صفحه یا پیج شما در اینستاگرام نیاز به کامنت خارجی اینستاگرام دارد یا نه، که تشخیص آن کاری بسیار ساده است عموما افرادی به دنبال خرید کامنت خارجی اینستاگرام هستند که یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام برای مشتریان خارجی و انگلیسی زبان دارند که خرید کامنت خارجی برای آن ها امری طبیعی خواهد بود؛ برخی از افراد هستند که دچار بلاک از بن شدن از سوی اینستاگرام هستند که به باور برخی از کارشناسان که در حوزه اینستاگرام فعالیت دارند به آن ها پیشنهاد می شود که زیر پست های آن ها کامنت های خارجی ارسال شود تا سریعتر از حالت بلاکی اینستاگرام در آمده و مشغول به فعالیت خود شوند. 

آیا کامنت خارجی اینستاگرام خریداری شده بعد از مدتی پاک خواهند شد؟ 

آیا کامنت خارجی اینستاگرام پاک میشود پس از خرید

در جواب شما باید بگوییم که ارسال کامنت از سایت های خرید کامنت اینستاگرام به دو صورت انجام می شود که در پایین به تمام معایت و مزایای آن ها اشاره خواهیم کرد ولی به صورت کلی شما باید در انتخاب سایت مناسب برای خرید کامنت با کیفیت خارجی اینستاگرام نهایت دقت را داشته باشید تا کامنت های خارجی خریداری شما بعد از مدتی پاک نشوند.

  1. ارسال کامنت خارجی به صورت رباتیک : در این صورت زمانی که شما اقدام به خرید کامنت می کنید، در زمان استارت سفارش شما توسط سایت مقصد در کسری از دقیقه بیش از صد ها کامنت به سمت صفحه شما هدایت خواهند شد و بخاطر آنکه سرعت این کار و حجم آن بسیار زیاد است احتمال زیاد در صورت تکرار این کار اینستاگرام به حساب کاربری شما مشکوک خواهد شد و دچار محدودیت هایی خواهید شد و احتمال پاک شدن کامنت خارجی خریداری شده نیز وجود خواهد داشت. 
  2. افزایش کامنت خارجی اینستاگرام در سایت سون فالوور : در سایت سون فالوور ما به کمک API های رسمی اینستاگرام اقدام به ارسال کامنت خارجی با کیفیت اینستاگرام خریداری شده توسط شما خواهیم کرد؛ مدت زمان ارسال کامنت ها به صورت کاملا هدفمند و تدریجی خواهند بود تا اینستاگرام به اکانت کاربری شما به هیچ عنوان مشکوک نشود در این صورت کامنت خارجی اینستاگرام پاک نخواهد شد. 

چه کار هایی باید بعد از افزایش کامنت خارجی اینستاگرام انجام دهیم؟

برخی از افراد بر این باور هستند زمانی که اقدام به خرید کامنت اینستاگرام کردند، دیگر نیاز به ادامه فعالیت مفید آن ها نخواهد بود و به یک باره معجزه خواهد شد و صفحه آن ها در اینستاگرام پرطرفدار خواهد شد که این کار کاملا اشتباه است، شما پس از آنکه اقدام به افزایش و خرید کامنت خارجی اینستاگرام کردید؛ ابتدا باید بر روی کیفیت محتوایی که در پیج اینستاگرام خود کار کنید و کیفیت آن ها را افزایش دهید و پس از آن که بر روی کیفیت محتوا خود کار کردید باید اقدام به افزایش ویو اینستاگرام کنید تا پست های اینستاگرام شما ویو یا بازدید بیشتری داشته باشد در این صورت بیشتر به چشم کاربران خود خواهید آمد. 

استفاده از برنامه کامنت بگیر اینستاگرام آیا مفید است؟ 

برنامه ای در سیستم عامل آندروید وجود دارد که افراد می توانند با کمک آن اقدام به دریافت کامنت اینستاگرام کنند ولی این مورد را باید توجه کنید که زمانی که شما قصد استفاده از برنامه کامنت بگیر اینستاگرام را دارید ابتدا شما مجبور به کامنت گذاری خواهید شد و به ناچار باید کامنت هایی را که توسط برنامه کامنت بگیر اینستاگرام به شما اجبار شده است را ارسال کنید تا بتوانید اقدام به افزایش کامنت خارجی اینستاگرام خود کنید؛ برخی از پیج هایی که در این برنامه ها وجود دارند شاید به طور ناخواسته محتوا نامناسب داشته باشند و شما در آن صفحات اگر کامنت ارسال کنید تصور کنید که چه اتفاقات ناخوشایندی برای شما پیش خواهد آمد در صورت مشاهده آن کامنت ها توسط یکی از آشنایان شما؛ در کل استفاده از برنامه کامنت بگیر اینستاگرام به شما توصیه نمی شود.

نکات مهم در انتخاب سایت معتبر برای خرید کامنت خارجی

با توجه به پر طرفدار شدن اپلیکیشن اینستاگرام سایت های معتبری نیز اقدام به ارائه خدمات مختلفی کرده تا بتوانند افراد را در رسیدن به هدف خود یاری کنند. اما امروزه تعداد این سایت ها بالا بوده و بسیاری از کاربران هنگامی که می خواهند سفارش خود را ثبت کنند گیج می شوند که کدام سایت برای گرفتن خدماتی همچون خرید کامنت خارجی مناسب است‌. در ادامه به ویژگی هایی که یک وب سایت معتبر ارائه کننده خدمات داراست اشاره خواهیم نمود تا شما را در انتخاب کمک کنیم.

امنیت بالا

یکی از ویژگی هایی که یک سایت معتبر برای خرید کامنت خارجی باید دارا باشد امنیت بالای آن است. هنگامی که شما یک سایت فیک و تقلبی را برای خرید خود انتخاب می کنید امکان این مورد وجود دارد که پیج شما توسط آن ها هک شده و یا به شما کامنت تقلبی و فیک فروخته شود. اگر اینستاگرام متوجه شود که کامنت های زیر پست شما فیک است باعث خواهد شد دیگر مطالب پست شما به کاربران دیگر به نمایش گذاشته نشود و همچنین از ورود شما به اکسپلورر جلوگیری خواهد نمود. سعی کنید برای پیشرفت پیج خود خدمات مورد نیاز خود را از سایت های معتبری همچون سایت سون فالوور دریافت کنید.

تحویل سریع

تحویل سریع نیز می تواند یکی از نکات مثبت در انتخاب سایت معتبر برای خرید کامنت خارجی باشد. اغلب صاحبان پیج می خواهند در زمان کوتاهی شاهد رشد و پیشرفت فالوورهای پیج خود باشند و به همین دلیل اغلب سایت های معتبر سعی می کنند در کمترین زمان ممکن خدمات خریداری شده را ارائه کنند. سایت سون فالوور نیز به این موضوع اهمیت زیادی داده و شما می توانید با ثبت سفارش خود در این سایت پیشرفت صفحه اینستاگرامی را به زودی مشاهده کنید.

قیمت مناسب

قیمت مناسب نیز یکی از معیارهای مهم در انتخاب سایت مناسب برای خرید کامنت خارجی است. البته نمی توان گفت وب سایت هایی که قیمت بسیار پایینی را برای خدمات خود دارند گزینه مناسبی برای خرید هستند؛ زیرا آن ها با پایین آوردن کیفیت خدمات قیمت نهایی را نیز پایین آورده و در نهایت کمکی به پیج شما نخواهند کرد. از سوی دیگر سایت هایی که قیمت بسیار بالایی نیز پیشنهاد می دهند نیز قابل اعتماد نبوده زیرا قیمت را متناسب با خدمات ارائه شده پیشنهاد نمی دهند. برخی سایت ها همچون سایت سون فالوور سعی می کنند با پیشنهاد مناسب ترین قیمت مشتری های بیشتری را به جذب کنند و آن ها را با ارائه خدمات با کیفیت دائمی کنند.

سخن آخر

اینستاگرام را می توان بستری مهم در پیشرفت کسب و کارهای مختلف دانست که باید برای پیشرفت در آن فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت. به هر میزان که فالورهای شما در پیج بیشتر باشد کامنت های بیشتری نیز دریافت نموده و در نهایت تعامل صفحه اینستاگرامیتان بالاتر خواهد بود. خرید کامنت خارجی از سایت های معتبر همچون سایت سون فالوور یکی از روش های پیشنهادی برای پیشرفت پیج هایی است که می خواهند روابط بین المللی داشته و با افراد خارج از کشور نیز تعاملاتی داشته باشند. افزایش کامنت خارجی می تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه آورد که به همین دلیل از طرفداران زیادی برخوردار است.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.