بازی War Wings توسط استودیو بازی سازی Sixjoy ساخته و کمپانی معروف Miniclip وظیفه انتشار آن را به عهده داشته است.

جنگ جهانی دوم است و اوج نبرد های هوایی، متحدین بهترین گردان های هوای خود را به پرواز در می آورند و متفقین با جنگنده های قدرتمند خود در مقابل آن ها دفاع می کنند.

در این بازی باید کنترل جنگنده های غول پیکر را بدست گرفته، در نبرد های هوایی شرکت کنید و انواع مأموریت های هیجان آور را پشت سر بگذارید.

سطح تجربه خود را بالا ببرید و با پولی که به دست می آورید تجهیزات و جنگنده خود را اپگرید کرده یا جنگنده های قوی تر را بخرید.

در این بازی بیش از ۳۰ مرحله تاریخی به صورت واقعی برای شما باز سازی شده است.

همچنین تمام جنگنده های که در بازی وجود دارد شبیه سازی شده از مدل های حقیقی هستند. یعنی تمام آن ها توسط پنج کشور مختلف در طول جنگ جهانی دوم استفاده شده اند.

بازی علاوه بر حالت تک نفره یک حالت گیم پلی ۱+۳ چهار نفره به صورت انلاین نیز دارد که شما باید در یک اسکادران چهار نفره به نبرد با دشمن بروید. برای کنترل هواپیما هم کار سختی پیش رو ندارید.

می توانید به سه روش دکمه های چهار جهت لمسی، استیک پد مجازی و یا با ژیروسکوپ جنگنده خود به دشمنان حمله کنید.

این بازی بر خلاف بیشتر بازی های مینی کلیپ حجم و گرافیک بسیار بالایی دارد ولی مانند سایر بازی های این کمپانی در بخش مولتی پلیر به حساب کاربری مینی متصل می شود که تعداد کاربران ان بسیار زیاد است و امکان ندارد که شما برای تشکیل یک اسکادران چهار نفره معطل بشوید.

بنابراین اگر شما هم علاقمند به هواپیما های جنگی قدیمی هستید همین حالا این بازی را نصب کنید.

بد نیست بگوییم War Wings گرافیک بسیار بالایی دارد که ممکن است هر دستگاهی از پس اجرای آن بر نیاید.