درخواست بررسی بازی

شما بازی تولید کرده‌اید و تا اینجا تمامی سختی‌های آن را به جان خریده‌اید، اکنون بازی شما در مارکت‌ها عرضه شده است، اما این پایان راه نیست؛ یک بازی موفق علاوه بر قسمت ساخت قدرتمند اعم از قسمت فنی، گرافیکی، صداگذاری و… نیازمند تبلیغات و معرفی گسترده است و شما می‌توانید بخشی از این امر مهم را به ما بسپارید و نتایجش را بررسی نمایید.

بازیاتو به عنوان اولین رسانه معرفی و بررسی تخصصی بازی‌های موبایلی، کاربرانی را در اختیار دارد که دقیقا شما نیاز دارید و جامعه‌ی هدف شما هستند یعنی همان علاقه مندان و بازیکنان بازی‌های موبایلی!
با ثبت درخواست بررسی بازی در بازیاتو، نه تنها گامی را برای بازاریابی تبلیغات و خود برداشته‌اید، بلکه بازی خود را به صورت دائمی، توسط یک رسانه آنلاین معرفی کرده‌اید.

فارغ از بخش تبلیغاتی، تیم فنی بازیاتو با توجه به تجربیات قبلی خود در حوزه بازی سازی می‌توانند پیشنهاداتی را از زبان کاربران و یا بازی‌سازان (گرافیست‌ها، برنامه‌نویسان و…) به شما ارائه دهند که می‌تواند به صورت غیر مستقیم بر روی تجربه کاربری و محبوبیت بازی شما تاثیر گذار باشد.


چرا نقد و بررسی؟

با استفاده از این سرویس می‌توانید بازی خود را به بیش از پانصد هزار کاربر موبایلی بازیاتو معرفی کنید و درج نقد بازی از مشکلات بازی خود آگاه شوید و کاربران وفاداری را برای خود به ارمغان بیاورید.
همچنین به کمک تولید محتوا اصولی و سنجیده، در موتورهای جستجو بالا بیایید و فرصت دیده شدن را به بازی خود هدیه کنید.

چرا بازیاتو؟

با گذشت دو سال از عمر بازیاتو و پس از ۳۰ پروژه تحقیقاتی مختلف در حوزه بازیکنان موبایلی، می توانیم افتخار کنیم که به صورت علمی و حساب شده میتوانیم چرخ دنده کوچک اما مفیدی در راه رسیدن به موفقیت بازی شما خواهیم بود.

نگرش بازیکنی و بازیسازی به بازیهای مورد بررسی به سازندگان کمک می‌کند که بتوانند بازی خود را برای سلیقه کاربران موبایلی بهینه‌تر کنند.

اتاق تست بازیاتو چیست؟

بازی شما در اتاق تست بازیاتو تحت شرایط و در گوشی های مختلف تست میشود و با ارائه یک گزارش تقریبا کامل می توانید با خیال راحت از عملکرد نسخه فعلی بازیتان، به سراغ توسعه قسمت‌ها و قابلیت های بعدی بروید.

ارائه یک زنجیره تست ۷ مرحله‌ای با استفاده از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای استاندارد به شما اطمینان می‌دهد که می‌توانید از کوچک ترین ناسازگاری‌ها نیز با خبر باشید.

لطفا برای سفارش بررسی، از طریق فرم ارتباط با ما درخواست خود را ثبت کنید تا پس از بررسی با شما تماس بگیریم.